Jaki wzmacniacz wybrac???????????

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Karpio

Jaki wzmacniacz wybrac???????????

Post autor: Karpio » czw lip 21, 2005 15:21

witam jaki wzmacniacz i glosniczki skompletowac do radia model: sony cdx s2250s i jaki bylby mniej wiec koszt?? dzieki za pomoc i pozdrawiam :pub:



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » sob lip 23, 2005 11:19

Zacznij od sprzedaży sony a kup coś porządnego następnie wzmacniacz xetec i do tego głosniki tejże firmy badź hertze. Koszt 2000 zł.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » ndz lip 24, 2005 00:57

jesli bez suba to
wzmak xetec 2 kanaly 550 zl
herce przod ok 350 - 400
radyjko zaleznie od oczekiwan ja wybral bym cos w granicach 400 - 500 zl z pioneera lub blaupunkta

z subem
wzmak xetec 4 kanaly 740 zl / 6 kanalow ok 1050 zl (zapewne ten 1 starczy)
herce jak wyzej
radyjko jak wyzej
sub tutaj juz zaleznie od gustow byle w obliczonej skrzyni (mi ladnie gra glosnik STX za 55 zl w 35l zestrojony na 35 Hz, ludziska malo mnie nie pogryzli na forum jak mowilem co mam a na zlocie kazdy kiwal pozytywnie glowa mi on wystarcza ludzie sie i tak ogladaja ale oczywiscie to juz zalezy od tego co oczekujesz:) )

nie licze kabli i wygluszenia
kable ja zastosowalem standardowe kupione w sklepie elektronicznym zadne firmowe (byle mialy przekroj odpowiedni) a do zasilania wzmaka mialem tez jakies standardowe jak to sie kiedys mowilo pradowe :helm: :P moze i to jest smieszne dla niektorych ale nic mi nie buczy nie ma zaklucen nic sie nie grzeje i nie przepala a nie zaplacilem nawet 1/4 kosztow kabli dedykowanych slucham czesto na granicach mozliwosci sprzetu i jest ok a do tego wszystko przyciete na odpowiednia dlugosc bez koniecznosci ucinania fabrycznie zalozonych koncowek

wygluszenia czesc luda nie robi z roznych powodow np brak czasu jednak warto bylo by sie pobawic koszt niech tutenchamon podpowie ja tego nie robilem


kto hamuje ten przegrywa

Karpio

Post autor: Karpio » ndz lip 24, 2005 17:11

TUTENHAMON pisze:Zacznij od sprzedaży sony a kup coś porządnego następnie wzmacniacz xetec i do tego głosniki tejże firmy badź hertze. Koszt 2000 zł.
jaki jest koszt wygluszenia i na czym to polega i w jakim celu sie to stosuje??



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz lip 24, 2005 18:34

Karpio pisze:
TUTENHAMON pisze:Zacznij od sprzedaży sony a kup coś porządnego następnie wzmacniacz xetec i do tego głosniki tejże firmy badź hertze. Koszt 2000 zł.
jaki jest koszt wygluszenia i na czym to polega i w jakim celu sie to stosuje??
Wszystko opisałem w FAQ również koszt. Stosuje sie to po to aby z głosników wydobyć jak najwięcej i żeby wogóle zagrały. jeśli kiedy kolwiek słyszałeś instalacje pokazową to właśnie takie autko zaczyna się od głuszenia a potem dopiero montarz głosników i strojenie sytemu. Krótko mówiąc głószenie to podstawa car audio głuszysz-słuchasz nie głuszysz-nie słuchasz.


TUTENHAMON

Karpio

Post autor: Karpio » ndz lip 24, 2005 19:04

TUTENHAMON pisze:
Karpio pisze:
TUTENHAMON pisze:Zacznij od sprzedaży sony a kup coś porządnego następnie wzmacniacz xetec i do tego głosniki tejże firmy badź hertze. Koszt 2000 zł.
jaki jest koszt wygluszenia i na czym to polega i w jakim celu sie to stosuje??
Wszystko opisałem w FAQ również koszt. Stosuje sie to po to aby z głosników wydobyć jak najwięcej i żeby wogóle zagrały. jeśli kiedy kolwiek słyszałeś instalacje pokazową to właśnie takie autko zaczyna się od głuszenia a potem dopiero montarz głosników i strojenie sytemu. Krótko mówiąc głószenie to podstawa car audio głuszysz-słuchasz nie głuszysz-nie słuchasz.
witam przegladalem FAQ i nic tam nie ma na temat wygluszania autka :(



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz lip 24, 2005 19:35

Karpio pisze:
TUTENHAMON pisze:
Karpio pisze: jaki jest koszt wygluszenia i na czym to polega i w jakim celu sie to stosuje??
Wszystko opisałem w FAQ również koszt. Stosuje sie to po to aby z głosników wydobyć jak najwięcej i żeby wogóle zagrały. jeśli kiedy kolwiek słyszałeś instalacje pokazową to właśnie takie autko zaczyna się od głuszenia a potem dopiero montarz głosników i strojenie sytemu. Krótko mówiąc głószenie to podstawa car audio głuszysz-słuchasz nie głuszysz-nie słuchasz.
witam przegladalem FAQ i nic tam nie ma na temat wygluszania autka :(
Oto link http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=9787


TUTENHAMON

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości