czy ktos uzywa takie cos TRANSMITER FM

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

GrzesiekMk3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 123
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 12:53
Lokalizacja: w-wa
Kontakt:

czy ktos uzywa takie cos TRANSMITER FM

Post autor: GrzesiekMk3 » czw sie 14, 2008 11:58

http://allegro.pl/item410386444_transmi ... y_g15.html

CZY TO WOGOLE DZIALA?



Awatar użytkownika
piow11
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: pn kwie 03, 2006 17:26
Lokalizacja: Krosno

Post autor: piow11 » czw sie 14, 2008 12:56

Mam coś takiego i powiem Ci, że działa całkiem ładnie lecz nie w moim aucie. Mam oryginalne radyjko gamma V i gubi mi częstotliwość tzn zmienia się raz mono a raz stereo i strasznie brzydko gra. W innych autach testowałem i grało bardzo przyzwoicie.
Nie wiem czy ten transmiter z linku ma pełny zakres częstotliwości fm ale ten co ja mam ma pełny. Ogólnie byłem zaskoczony dźwiękiem z transmitera oczywiście na plus. Szkoda, że mój niechce współpracować z moim radyjkiem, bo bym go używał non stop.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
hayperekpo
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2719
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 13:41
Lokalizacja: Kraków/GOP

Post autor: hayperekpo » pt sie 15, 2008 00:51

Lepiej poszukać, czasami można znaleźć przejściówki umożliwiające np. podłączenie odtwarzacza jako zmieniarki CD albo aktywujące wejście AUX-IN w radiu. Kolegopiow11, jeśli byłbyś zainteresowany mam na zbyciu interfejs do fabrycznych radyjek VW, który emuluje zmieniacz CD i umożliwia podpięcie np. odtwarzacza mp3. W razie czego pisz na priv :grin:


Obrazek
Zanim zapytasz na PW, skorzystaj z forumowej szukajki, FAQ i wujaszka Google

Awatar użytkownika
Dawca_Nerek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1887
Rejestracja: ndz kwie 24, 2005 10:08
Lokalizacja: F1 DAWCA

Post autor: Dawca_Nerek » pt sie 15, 2008 12:27

Koleś ma coś takiego i sporo zakłóceń :crazy: nie polecam takiego czegoś :bajer:


Obrazek
Czasem na trasie spotykam prawdziwych szaleńców...
Pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi...
Czasem naprawdę ciężko ich wyprzedzić...

Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » pt sie 15, 2008 14:16

Dawca_Nerek pisze:Koleś ma coś takiego i sporo zakłóceń :crazy: nie polecam takiego czegoś :bajer:
To że "koleś" ma sporo zakłuceń przy tym urządzeniu to o niczym nie świadczy... zakłucenia to jedna z największych dolegliwości Audio w aucie ... czyli "sporo zakłuceń" wynika z innych przyczyn , a większość się nie myli.

p.s. to że to urzadzenie jest bardziej podatne na zakłucenia także nie powinno odstraszać ... chociażby ceną.
Ostatnio zmieniony pt sie 15, 2008 14:19 przez Cookiemonster, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Robson
Szalony Driver
Szalony Driver
Posty: 291
Rejestracja: czw lip 06, 2006 19:32
Lokalizacja: Wellingborough/ Opolskie
Kontakt:

Post autor: Robson » sob sie 16, 2008 21:29

GrzesiekMk3, ja używam transmitera do iPoda i działa świetnie, wszystko zależy od dobrania fal żeby się nie nakładały z inną stacją no i zawsze możesz zabrać do innego auta - ja używam w służbowym. Spróbuj w końcu to nie są wielkie pieniądze ;)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1849665#1849665

Awatar użytkownika
cezary3
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: sob sty 27, 2007 18:54
Lokalizacja: gdańsk

Post autor: cezary3 » pn sie 18, 2008 22:24

szczerze nie polecam kupiłem jeden z droższych transmiterów i jedynie ladnie grało na postoju przeleciałem kilka for celem info na temat dostrojenia próbowałem próbowałem i non stop ten am szit był trzaski szmery naprawde załowalem.... moze ktos potrafi dojsc z tym do ładu mi sie nie udało...generalnie bylem bardzo zawiedziony pozdr
Ostatnio zmieniony pn sie 18, 2008 22:24 przez cezary3, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości