znikający prąd w zasilaniu radia :(

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

arekc84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 12, 2008 21:13
Lokalizacja: GÓRNY ŚLONSK

znikający prąd w zasilaniu radia :(

Post autor: arekc84 » pn maja 12, 2008 21:31

Witam od dzisiaj mam problem z radiem otóż gdy włożę kluczyk do stacyjki to działa normalnie ale gdy tylko odpale silnik radio sie wyłącza. wyjołem radio i do zasilania wychodzi z radia 4 kabelki żółty czerwony czarny i niebieski ten niebieski wprawdzie idzie do kostki ale niejest do żadnego kabla podpięty a po drugiej stronie kostki jest 5 kabli 2 grubsze czerwony i brązowy i 3 cienkie i sprawdzałem miernikiem i napięcie między przewodami czerwonym i czarnym oraz czarnym i żółtym jest ok 12,8 v natomiast gdy odpale silnik to między czarnym a żółtym jest 0 a między czerwonym i czarnym wzrasta do przeszło 14 v co to sie dzieje i jak to mogę naprawić proszę o rady z góry dzięki :) dodam że nigdy wcześniej tak mi sie nierobiło zawsze działało normalnie :(



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pn maja 12, 2008 21:59

Kostka stacyjki oddaje ducha :-) ............zmiana tej kostki (ok 30zł) wybawi Cię z opresji .



arekc84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 12, 2008 21:13
Lokalizacja: GÓRNY ŚLONSK

Post autor: arekc84 » wt maja 13, 2008 15:33

powalla pisze:Kostka stacyjki oddaje ducha :-) ............zmiana tej kostki (ok 30zł) wybawi Cię z opresji .
dzięki jutro biore się do roboty . Widze że jesteś z mikołowa niewiesz gdzie można kupić tą kostke w tej okolicy?? oraz potrzebuje jeszcze takie coś jak wtyk antenowy



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości