[Inne - MK3] Pomoc przy zwrotnicach

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

[Inne - MK3] Pomoc przy zwrotnicach

Post autor: interno » pn maja 12, 2008 08:48

Witam. Mam MK3, w drzwiach przednich mam głosniczki Phonocar Titanium (65W RMS) , w podszybiu tweetery - Sinus Live z oddzielnymi zwrotnicami. Jest to odseparowany zestaw "dwudrożny". Po zamontowaniu wzmacniacza Blaupunkt GTA 480 - graja tylko głosniki w drzwiach bo jeszcze nie mam zwrotnic. I tu moje pytanie. Mam do kupienia dwa zestawy zwrotnic:
- LTC SCO-2000 sa to dwudrożne zwrotnice
- Infinity seria Reference sa to trójdrożne.
Wiadomo Infinity to znacznie lepsza firma od LTC (tym bardziej ze moge je miec w bardzo dobrej cenie) tylko czy takie trójdrożne Infinity dobrze zagraja?? czy nie beda cieły zbytnio pasma jesli podłącze tylko Woofery i tweetery, a srednie pasmo bedzie puste?? Czy moze lepiej wybrac LTC (kolega mówi ze tez mu lekko tna srednie pasmo)??
Prosze bardzo o pomoc i o kazdy komentarz, propozycje.


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » pn maja 12, 2008 11:16

Musisz dobrać zwrotkę 2-way , ani jedna ani druga nie będzie odpowiednia . Te które ci zaproponuje też nie będą idealne , bo zwrotki robi się pod konkretne głośniki itp. Jednak przy tej klasie Twojego zestawu , można byłoby się zastanowić nad :
MB Quart (fira produkująca Topowe głośniki):
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=363035947
DLS :
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=362107294

Wybierz tą pare zwrotnic, która ma podobny podział dla twojego TWEETERA w oryginale (aby go nie spalić itd) , w obydwuch zwrotnicach są zastosowane dobre podzespoły i cena w porównaniu z dedykowanymi 6x mniejsza :bajer:


Kłamca z dwumetrowymnosem !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości