4x pionner tylko gdzie? help

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Yogiz

4x pionner tylko gdzie? help

Post autor: Yogiz » śr cze 01, 2005 00:26

witam

wiem ze temat glosnikow byl przerabiany multum razy na tym forum ale wszyscy wypowiadaja sie na temat tuby, skrzynek itp. ja mam zamiar kupic na tyl na polke 4 drozne pionierki okolo 380w parametrow niepamietam ale to sa te z nowej serii i mam dylemat czy kupic dwudrozne 13' pionierki z tej samej seri i wpakowac je w drzwi po prerobce bo mam schowki (czytajac sposoby twozenia paneli pod to mam takie pytanie czym przymocowac plaskowniki do blachy zeby przymocowac glosniki bo nie usmiecha mi sie wwircac w drzwi ) czy przerobic lekko podszybia i wpakowac 10' pionnierki tez z tej serii zaznbacze ze bede kupywal 4 nie 6 glosnikow. wszystko bedzie puszczone przez jakis wzmachol zeby to mialo jakies raczki i nozki. dodam ze nie chodzi mi o mocny bas chcial bym takze uzywac tego do sluchania czegos innego niz hard bit muzy.

prosze o porade ewentualnie jakies fotki z matowania na maila yogiz@wp.pl



Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » śr cze 01, 2005 08:39

przod zestaw odseparowany na glosnikach 16 z tylu sub+wzmak -->tak najlepiej

moim zdaniem szkoda kasy na pioneera --> zamiast niego juz lepiej cos z tanszych produktow a jak masz troche grosza to zestaw Hertza



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » śr cze 01, 2005 15:22

Odseparowany zestaw na przód dwudrożna firma zależy od funduszy jakie na to przeznaczysz tył skrzynia basowa zasilanie całość najlepiej ze wzmacniacza może być 4 kanałówka w trybie tri mode lub 5 kanałówka ten sam tryb.


TUTENHAMON

Yogiz

Post autor: Yogiz » śr cze 01, 2005 22:51

no tak ale niemam zbytnio czasu na przerabianie w drzwiach wiec jak narazie wlozylem 10 w podszybie i zakupilem sobie radyjko panasonica 4x50 mosfet. bagaznik musze miec jak najbardziej pojemny wiec jakiekolwiek skrzynki odpadaja ale zasanawiam sie czy aby nie zakupic wlasnie jakichs dobruch 4 droznych glosniczkow i nie poto by kusily oko ale by bylo mozna sluchac dobrze muzy bo nie przepadam za wszelkimi bitowymi utworkami i myslalem wlasnie o jakichs 6x9 w bagaznik czy dla czystosci dzwieku nie lepiej jest zrodlo nie zamkniete w bagazniku tak jak z wszelkimi skrzynkami? moze sie myle bo nie jestem oblatany w tym temacie wiec dlatego pytam sie specjalistow ;)



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » czw cze 02, 2005 14:36

Ja i kamil500 już ci napisaliśmy jak wygląda poprawny w miare dobry i najtańszy zestaw komponetowy i jak to ma wyglądać jeszcze może dojdzie kacjen i ditomek i ci wyjaśnią nieścisłości.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
kamilt500
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: pt lut 11, 2005 02:46
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: kamilt500 » czw cze 02, 2005 16:40

tak jak napisalem buduje sie poprawnie ca w aucie

jezeli nie chce ci sie nic przerabiac i nie masz miejsca w bagazniku to musisz poprobowac co ci najbardizej odpowiada

i nie kupuj 4 droznych - co za duzo to nie zdrowo - polecam gms 7963 w miare zagraja i niedrogo

zastanow sie czy nie lepiej zamiast elips cos okraglego jakies 16 lub 20



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości