Czy warto wkładac zestaw JBL do mk4?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
caligator
Waters of Nazareth
Waters of Nazareth
Posty: 88
Rejestracja: czw lut 21, 2008 14:11
Lokalizacja: Lubin / Wrocław
Kontakt:

Czy warto wkładac zestaw JBL do mk4?

Post autor: caligator » sob mar 08, 2008 11:06

Witam:)

posiadam zestaw wyjęty z poprzedniego auta a mianowicie wzkacniacz JBL GTO 2060 i skrzynię JBL 1204BP... Mam pytanie czy to wystarczy do dobrego nagłośnienia mk4 tj. żeby włosy jeżyły sie na głowie bez uchylania tylnych siedzeń i czy może nie lepiej sprzedac tego suba i kupic jakiegos innego z max 250W rms?

pytam bo w mojej byłej vectrze grało to dobrze, ale w golfie jest mniejszy bagażnik i może jakiś głośnik o mniejszych gabarytach byłby równie dobry i mocny:)

i jeszcze jedno - czy ktoś sie orientuje po ile jest zestaw kabli phonocar do montażu bo widziałem w sklepie 20mm po 119 i 159zł a nie chce przepłacic...

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob mar 08, 2008 11:08 przez caligator, łącznie zmieniany 2 razy.



Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » sob mar 08, 2008 13:42

Dobre nagłośnienie to sprawa względna ... włosy mają się jeżyć od wrażenia ,a nie od poziomu decybeli ..przynajmniej w DOBRYM systemie nagłaśniającym. Jak było dla ciebie wcześniej OK ,to teraz także będzie. Co do wymiany któregoś z tych dwóch podzespołów to będzie raczej "bicie głową prosto w mur" z tego względu iż sprzęt ten jest na podobnym POZIOMIE. Czyli wymieniasz odbydwa klocki albo wcale ... to moje skromne zdanie.


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Awatar użytkownika
caligator
Waters of Nazareth
Waters of Nazareth
Posty: 88
Rejestracja: czw lut 21, 2008 14:11
Lokalizacja: Lubin / Wrocław
Kontakt:

Post autor: caligator » sob mar 08, 2008 20:48

ok dzieki cookiemonster :) zestaw jednak zostaje... teraz tylko pozostaje podłaczenie tego... mam nadzieje ze dam rade bo jeszcze sam tego nie robiłem:P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości