pod szybe tweetery czy zostawić oryginały?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
adamoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob lis 11, 2006 21:39
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

pod szybe tweetery czy zostawić oryginały?

Post autor: adamoo » pn lut 25, 2008 20:30

Witam. Obecnie w swoim golfie mk III mam 4 głośniki - dwa normalne, oryginalne pod szybą oraz podobne dwa z tyłu koło półki. Niedawno dokupiłem w przednie drzwi 2 głośniki Pioneer TS-G1709. I mam do Was pytanie... czy lepiej te dwa oryginalne głośniki z pod szyby wymienić na jakieś tweetery czy też lepiej zostawić tak jak jest - czyli 6 zwykłych głośników? Przy głośniejszym słuchaniu słychać pierdzenie tych z pod szyby podczas gdy te w drzwiach raczej się nie męczą :) Co proponujecie zrobić? Dodam ze mam radio Pioneer DEH-2900MPB :) Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.



Awatar użytkownika
Lukassso
Forum Master
Forum Master
Posty: 1366
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 19:42
Kontakt:

Post autor: Lukassso » pn lut 25, 2008 20:34

adamoo Wymieniaj na Tweeterki! Skieruj je w stronę uszu słuchacza. Jak zrobisz dobrze to będziesz miał ciekawy system odseparowany z przodu.


Obrazek

Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » wt lut 26, 2008 08:27

adamoo pisze:Przy głośniejszym słuchaniu słychać pierdzenie tych z pod szyby podczas gdy te w drzwiach raczej się nie męczą :)
generalnie sam sobie odpowiedziałeś..
Wooqasheck pisze:Jak zrobisz dobrze to będziesz miał ciekawy system odseparowany z przodu.
ciekawy system to nie będzie, ale już zdecydowanie lepiej.
adamoo zanim zadasz kolejne pytanie (jakie tweetery mam kupić?) określ jaką kwotą dysponujesz.



Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » wt lut 26, 2008 17:33

Nigdy się nie ustawia tweeta PROSTO NA TWARZ. Ustawiasz je tak ,aby "przecinały" się pod lusterkiem wstecznym aby wydobyć z nich kwintesencje potencjału ;)


Kłamca z dwumetrowymnosem !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości