Radio - najlepszy wybór ?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

xaxis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw sty 31, 2008 16:20
Lokalizacja: Oświęcim

Radio - najlepszy wybór ?

Post autor: xaxis » pt lut 01, 2008 09:47

Witam,
Potrzebuje pomocy przy doborze radia samochodowego, dokładnie chodzi mi o zakup radia jak najlepszego do kwoty 300-400zł oraz głośników na przód do drzwi 16,5mm wraz z tweeterami które pod radiem dadzą z siebie jak najlepszy efekt. Na głośniki chce przeznaczyć 200zł; drzwi są wygłuszone matami bitumicznymi, kieszenie przygotowane pod montaż głośników. Narazie tyle w przyszłości napewno włożę głośniki do tylnych drzwi ale to już spod wzmacniacza żeby grało tak więc radio musi mieć jedno wyjście na wzmacniacz - teraz od fachowców :) potrzebuje jak najlepszej rady żeby to miało ręce i nogi jak się to mówi.



ALUNO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: ALUNO » pt lut 01, 2008 10:08

wydaje mi sie ze radio firmowe z Panelem chociazby takie http://www.allegro.pl/item299417972_jvc ... edaz_.html Kolega ma identyczne teraz jak patrze i dobrze gra, ale on ma bez pilota :) Mp3 ładnie czyta tylko nie chce czytac Mp3 z mojego telefonu :P a nie wiem jak z innymi bedzie, chociaz ja bym juz wolal poszukac z LCD :) pozdro
Ostatnio zmieniony pt lut 01, 2008 10:09 przez ALUNO, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pt lut 01, 2008 10:47

xaxis, Na początek naucz się używać wyszukiwarki na forum, bo takie tematy jak Twój pojawiają się średnio co tydzień. Wystarczy w szukajkę wpisać: "jakie radio" i masz gwarantowaną lekturę na kilka godzin.

Co do głośników, to najtaniej tak żeby grało Powerbass S6C. Przekroczą nieznacznie Twój budżet na głośniki, a lepszej propozycji w tych pieniądzach raczej nie ma. Zgłoś się na priv.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości