DALCO 4x60W

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

DALCO 4x60W

Post autor: haps » pt gru 28, 2007 14:46

zawsze bylem za porzadnymi tzn firmowymi radyjkami, ale duzo osob ostatnio zaczelo mi zachwalac takie radyjka..jak widac napakowane bajerami za ktore w jakimis pionku czy alpinie trzeba by mocno zabulic a tu za 350zl mamy niezla opcje, co sprawia ze to radio jest takie tanie? az tak kiepskie koncowki mocy? wolny soft? zacina sie? przerywa? moze ktos z was dluzej uzytkowal takie cudo i sie wypowie.. biorac pod uwage to ze uzytkownikiem radia bedzie przecietny kowalski sluchajacy radia i czasem zarzuci sobie plytke z jakimis nowymi hitami nie wymagajacymi a ni super radia ani glosnikow, bo glosniki rowniez sa z bardzo sredniej polki powiedzmy jakies 16stki w drzwiach w buzdzecie 200zl :bajer: do tego skrzyneczka w bagazniku zasilana piecykiem. Czy przy takim polaczeniu bedzie w ogole jaka kolwiek roznica miedzy takim dalco a jakims renomowanym radiem za duza wieksza kase? bo jak nie to po co przeplacac..prosze was o opinie



Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » pt gru 28, 2007 15:46

To "zero" po szóstce to ci się nacisło przypadkowo ?
Wszystko co wymieniłeś (przeskakuje,przerywa itp) się zgadza , wyświetlacz będzie gubił cyfry z czasem , padnie tydzień po zakończeniu gwarancji , za 350zł można kupić radio klasy Mid-end lub wyżej ,a nie SYFFF :goof:

Jestem na NIE :foch:
Ostatnio zmieniony pt gru 28, 2007 15:47 przez Cookiemonster, łącznie zmieniany 1 raz.


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Awatar użytkownika
shift
Forum Master
Forum Master
Posty: 1494
Rejestracja: sob lip 07, 2007 23:10
Lokalizacja: pomorze środkowe

Post autor: shift » pt gru 28, 2007 17:34

haps pisze: biorac pod uwage to ze uzytkownikiem radia bedzie przecietny kowalski sluchajacy radia i czasem zarzuci sobie plytke z jakimis nowymi hitami nie wymagajacymi a ni super radia ani glosnikow
tym bardziej kup firmowe radio, jeśli nie zamierzasz kożystać z "wodotrysków" jakimi jest "naszpikowane" dalco



Damiano_TM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 22:38
Lokalizacja: Biłgoraj/Rzeszów
Kontakt:

Re: DALCO 4x60W

Post autor: Damiano_TM » pt gru 28, 2007 19:08

haps pisze:zawsze bylem za porzadnymi tzn firmowymi radyjkami, ale duzo osob ostatnio zaczelo mi zachwalac takie radyjka..jak widac napakowane bajerami za ktore w jakimis pionku czy alpinie trzeba by mocno zabulic a tu za 350zl mamy niezla opcje,
NO COMMENT :panna:


Mój "EX" Dragon:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=164954

haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » sob gru 29, 2007 00:37

ja mam u siebie pionka jakiegos tam, ale mniejsza o to, kumpel kupil sobie tego dalco i mowi ze bedzie mu to "pieknie" gralo :bigok: jego znajomi zachwalaja, dlatego postanowilem zapytac sie czy mozliwe sa takie cuda..

chociaz do tych radi firmowych to zauwazylem ze coraz gorsze wykonanie itp..kiedys mialem pionka hmm jakis niski model deh 2530 czy jakos tak, teraz mam nowszego z mp3 bo juz z samochodem bylo wyglada jak deh 2800mp ale nie ma rdsu i ma mniejsza moc i nie ma sie co rownac z tym starym radiem co mialem, ktore tez bylo z tej najnizszej polki..



Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » sob gru 29, 2007 11:18

Ja jak kupiłem Alpine to myślałem że koleś nakleił na tym radiu naklejkę "ALpine" a tak w rzeczywistości to jest jakiś RERSTAR :panna: Wykonanie tego radia za ~1k jest poniżej krytyki , ale ono gra (test : za wykonanie radia 7/30 punktów , za dzwiek 26/30).

Radia typu dalco,medion mają po 5-8Watt na kanał ,a firmówki max 15Watt .


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Awatar użytkownika
PawełTM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 08:41
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: PawełTM » ndz gru 30, 2007 00:02

hm dalco pwoiem ci ze co do czytanie plyty to nie mialem nigdy zastrzeżeń niegdy jeszce nie przeszkoczyło i czyta super co do jakosci dzweku to porazka no chyba ze sluchasz tak od swięta na jakis beznadziejnych glosnikach ja bym takiego łajna nigdy nie kupil kup sobie cos firmowego a wcale nie zapłacisz wiecej a radio ci bedzie służyło długo



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » ndz gru 30, 2007 01:34




Awatar użytkownika
krzysiek82
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: sob mar 24, 2007 22:23
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: krzysiek82 » pn gru 31, 2007 17:12

Nie kupuj nie kupuj i jeszcze raz nie kupuj takich wynalazków. Szkoda kasy za podobne pieniądze kupisz prosty markowy sprzęt który nie wysypie się tak szybko no i zagra o niego lepiej.

Przerabiałem już tematy dalco, mediom, tevion, i coś tam jeszcze na allegro fajnie wygląda ale w realu do dupy.


[img]http://www.usersigs.com/site/data/media/10/Sans_titre-2.gif[/img]
[img]http://images4.fotosik.pl/170/6664f3af63388f0d.jpg[/img]
GSM: 600-827-446

Awatar użytkownika
pelikan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: czw sie 03, 2006 11:09
Lokalizacja: Głogówek/Żędowice

Post autor: pelikan » pn gru 31, 2007 20:22

Nie kupuj ja miałem dwa Dalco teraz miałem Denver i wszystkie trzy szlag trafił.Trzeba było z pięści walnąć żeby grało.Obecne Denver było wypasione,miało SD,USB,Blutucza,dwa piloty i mase funkcji.Tylko co z tego że zaczło wariować,musiałem w nie udezyć żeby zaczło działać.Niestety zakończyło swój żywot pod kołami auta od kumpla bo mnie tak zdenerwowało że je postanowiłem zniszczyć


Obrazek
Passat B6
viewtopic.php?f=91&t=427389" onclick="window.open(this.href);return false;

dziulek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 20:57
Lokalizacja: Janówek I k\Warszawy

Post autor: dziulek » pn gru 31, 2007 21:24

pelikan pisze:Niestety zakończyło swój żywot pod kołami auta od kumpla bo mnie tak zdenerwowało że je postanowiłem zniszczyć
"Niestety" racej na szczęście przynajmniej już się nie męczysz.

IT'S PARTY TIME NOW :partyman:


[b]1000000[/b] postów za mami :D
I ciągle mało ;)

Awatar użytkownika
MSDRaziel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: pn kwie 16, 2007 22:14
Lokalizacja: mam wziąźć kasę?
Kontakt:

Post autor: MSDRaziel » śr sty 02, 2008 21:07

Ojciec miał Dalco. Krótka jego historia była, za to historia jego napraw nie miała końca. Lepiej kupić tańszą Alpinke, JVC, Blaupunkt'a czy nawet Pioniera i mieć pewność że podziała dłuuuugo.... Apropos ja właśnie zakupiłem JVC :) Cudo


Chcesz się zrelaksować? http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=68440


[url=http://imageshack.us][img]http://img529.imageshack.us/img529/5383/esiupom138aod1.jpg[/img][/url]

[url=http://r2.bloodwars.interia.pl/r.php?r=68440]KLIK[/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości