Carpower CRB-165SET czy Phonocar Y-Line?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
seta_lp
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: śr lis 21, 2007 21:48
Lokalizacja: Puławy/Lublin/Jabłonna

Carpower CRB-165SET czy Phonocar Y-Line?

Post autor: seta_lp » czw gru 27, 2007 17:42

Witam... Mam dylemat jakie naglosnienie wybrac... Zdecydowalem sie na zestaw odseparowany ale nie moge zdecydowac jaki.... Najpierw zastanawialem sie nad tym zestawem Phonocar Y-Line cena nie jest wysoka i to mi odpowiada... Jakosc podobno jest calkiem niezla... Ale dzis mialem w lapkach cos takiego Carpower CRB-165set Cena jest wieksza i nie mowie tu o tej co jest w aukcji bo te co ja mialem w lapce sa duzo tansze a zestaw identyczny... I teraz pytanie jaki zestaw wybrac mam narazie proste radio Sony Xplod CDX-S22 narazie go nie zmienie bo nie mam kasy... Pomozecie??

PS: Jeszcze jedno pytanie jak usunac glosniki seryjne z MK3 z podszybia zdielem maskownice ale nie ma tam zadnych srob....



Awatar użytkownika
shift
Forum Master
Forum Master
Posty: 1494
Rejestracja: sob lip 07, 2007 23:10
Lokalizacja: pomorze środkowe

Post autor: shift » czw gru 27, 2007 17:50

seta_lp pisze:PS: Jeszcze jedno pytanie jak usunac glosniki seryjne z MK3 z podszybia zdielem maskownice ale nie ma tam zadnych srob....
podważ śrubokrętem, są na wcisk. Co do głośników niestety nie pomoge bo z carpower'ami nie miałem do czynienia



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » czw gru 27, 2007 17:58

Witam.
Ten zestaw Caprowera kiepsko sprawdza się pod radiem, zdecydowanie lepiej radzi sobie pod nawet niewielkim wzmacniaczem.
Dodatkowo ma piskliwe i nieprzyjemne tony wysokie.
Głośniki w podszybiu tak jak shift mówi siedzą na wcisk.
P.S. nie traktuj mojej wypowiedzi na korzyść Phonocarów.



Awatar użytkownika
prostojtm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw lis 15, 2007 18:04
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post autor: prostojtm » pt gru 28, 2007 02:26

Slavwek.ie pisze:Witam.
Ten zestaw Caprowera kiepsko sprawdza się pod radiem, zdecydowanie lepiej radzi sobie pod nawet niewielkim wzmacniaczem.
Dodatkowo ma piskliwe i nieprzyjemne tony wysokie.
Głośniki w podszybiu tak jak shift mówi siedzą na wcisk.
P.S. nie traktuj mojej wypowiedzi na korzyść Phonocarów.
Ja rowniez myslalem nad Phonocar ale wybralem boschmann :panna: juz lepiej graja fabryczne z pod szybia. gdybm mial mozliwosc wyboru teraz kupilbym Phonocar, z Carpower nigdy sie nie spotkalem wiec nie wiem jak graja.pozdr


[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/53a852bd46686eb531116.jpg[/img]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości