Separator antenowy - proszę o poradę

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
RyKa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 602
Rejestracja: śr gru 28, 2005 11:17
Lokalizacja: PGS
Kontakt:

Separator antenowy - proszę o poradę

Post autor: RyKa » śr gru 12, 2007 12:42

WITAM!
W moim MKIII Variant 98r nie jestem super zadowolony z odbioru stacji radiowych, np. "zetka" nie zawsze mi gra jak powinna...

Radio fabryczne wymieniłem na Pioneer'a.

Mam antenę w błotniku no i powiedzcie mi czy jak założę separator to jest szansa na poprawę jakości odbioru stacji radiowych? Czy dać sobie spokój ?


OCEŃ MOJEGO VARIANTA :
viewtopic.php?t=111720" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » śr gru 12, 2007 13:18

Sorki, ale podłączę się do pytania. Ja mam MK3 3D z 95 roku i antenę na dachu. Jak miałem fabryczne radyjko odbierało kiepsko, jak zmieniłem na Pioneera dalej jest kiepsko ale troszeczkę lepiej. Czy separator jest mi potrzebny, czy po prostu (a nie wykluczone) u mnie w miejscowości są takie słabe fale radiowe?



Awatar użytkownika
wierzba123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 15:00
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post autor: wierzba123 » śr gru 12, 2007 15:12

Oryginalne radia w golfach mialy fabrycznie podawane napiecie na antene przez radio. Przy wymianie radia potrzebny jest wlasnie separator zeby bylo napiecie 12v na antenie. U mnie separator polepszyl jakosc odbioru radia wiec warto sprobowac :)
Ostatnio zmieniony śr gru 12, 2007 15:13 przez wierzba123, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Niemiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: wt mar 13, 2007 18:53
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Post autor: Niemiec » śr gru 12, 2007 15:21

a ja kupiłem separator, i to nic nie dało :( Musze rozebrać, antene, bo chyba tam jest jakaś wada...


http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja2.swf

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości