Wzmacniacz i porady do MK3

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

Wzmacniacz i porady do MK3

Post autor: interno » wt gru 11, 2007 14:01

Witam.
Jak w temacie - szukam wzmacniacza do mojego MK3. Narazie pod głosniki w drzwiach a potem dokupie Suba i albo zmostkuje z tego albo dokupie odzielny wzmak na suba.
Mam dość ograniczony budzet dlatego szukam czegos w miare taniego ale sprawdzonego i nowego.Narazie mam dwie propozycje:
http://allegro.pl/item279767368__blaupu ... azja_.html
http://www.allegro.pl/item275852824_mag ... _k_ce.html
lub cos podobnego gdyz mam glosniki Phonocar Titanium 120W (65W RMS) w drzwiach przednich i jakies glosniki na tylnych 35 Wat RMS ale tył mam zawsze lekko przyciszony.
Prosze o pomoc w wyborze i doradzeniu odnosnie wzmacniacza i kabli jakich potrzebuje do montazu i porady czy potrzebuje kondensator(jesli tak to jaki).
Jestem laikiem daltego prosze o wyrozumialość.
Muzyki jakiej slucham to najczesciej potoczne łubu dubu czyli techno,rap,dance itd.
Z góry za wszytko dziekuje


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » wt gru 11, 2007 14:34

Nowych wzmaków się nie kupuje bo nie warto. Kup wzmak od wyuzdanego audiofila znudzonego dzwiękiem i szukającego niewiadomoczego. :rotfl:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=282462513
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=282435228
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=281793913


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

Post autor: interno » wt gru 11, 2007 14:40

Tego ostatniego to chyba nawet wiem kto wystawia.Tylko ze ja stawiam na pewnosc dlatego szukam nowego...
Troche sie boje ze trafie jakiegos uszkodzonego albo nie bedzie spelnial moich oczekiwan bo skoro ktos sie pozbywa to czemu mi ma lezec. A wiesz jakie potem sa problemy ze zwrotami...
A co do moich innych pytan czy potrzeba kondensator, jakie kable pod to wszystko??
Ostatnio zmieniony wt gru 11, 2007 14:42 przez interno, łącznie zmieniany 1 raz.


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » wt gru 11, 2007 16:58

Witam.
A co powiedział byś na Audisona SRX2 2x65W RMS do napędu przodu, marki nie trzeba reklamować..
Odezwij się na PW.



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » wt gru 11, 2007 19:43

interno pisze:Tego ostatniego to chyba nawet wiem kto wystawia.Tylko ze ja stawiam na pewnosc dlatego szukam nowego...
Troche sie boje ze trafie jakiegos uszkodzonego albo nie bedzie spelnial moich oczekiwan bo skoro ktos sie pozbywa to czemu mi ma lezec. A wiesz jakie potem sa problemy ze zwrotami...
A co do moich innych pytan czy potrzeba kondensator, jakie kable pod to wszystko??
Jeśli chodzi o używane wzmacniacze to można kupować, ale najlepiej podjechać osobiście, sprawdzić i dopiero kupować.
A co do zwrotów, to nie rozumiem czemu się dziwisz. Używany sprzęt chcesz zwracać :?: A niby dlaczego. Jest gwarancja, nie ma problemu, a jeśli kupisz wzmacniacz używany i zepsuje się po tygodniu, to nikt go nie weźmie spowrotem, bo nie wie co z nim robiłeś....



Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

Post autor: interno » wt gru 11, 2007 20:07

Slavwek.ie pisze:Witam.
A co powiedział byś na Audisona SRX2 2x65W RMS do napędu przodu, marki nie trzeba reklamować..
Odezwij się na PW.
potrzebuje napedzic caly zestaw wiec tylko czterokanalowe...

[ Dodano: 11 Gru 2007 19:09 ]
Jeśli chodzi o używane wzmacniacze to można kupować, ale najlepiej podjechać osobiście, sprawdzić i dopiero kupować.
A co do zwrotów, to nie rozumiem czemu się dziwisz. Używany sprzęt chcesz zwracać A niby dlaczego. Jest gwarancja, nie ma problemu, a jeśli kupisz wzmacniacz używany i zepsuje się po tygodniu, to nikt go nie weźmie spowrotem, bo nie wie co z nim robiłeś....
Nie chodzi mi oto ze po tygodniu sie zepsuje tylko przyszedl, ja uradowany biegne do samochodu podlaczam jak nalezy a on trup. Sprzedawca mówi ze napewno jest dobry i ze to moja wina i zaczyna sie problem.Ale nie to chodzi mi w tym poscie zeby sie sprzeczac tylko prosilem was o rady...


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » wt gru 11, 2007 20:20

interno nikt się nie sprzecza, tylko wyraża swoje poglądy :bigok: Wyluzuj :pub:

Mamy radzić, ok, tylko podaj jakieś widełki jeśli chodzi o budżet...



Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

Post autor: interno » wt gru 11, 2007 20:40

no widelki to cos takiego jak podalem te propozycje
tzn okolo 400 zl - 450zl
okolo 65 W RMS na 4 kanaly. W sumie to najlepszym rozwiazaniem dla mnie wydaje sie ten blaupunkt ale czekam na wasze opinie.
No i nie wiem jak to z kablami musi wygladac i z kondensatorem.
Prosze o pomoc


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

Post autor: interno » wt gru 11, 2007 20:52

wojciul pisze:Dołóż te 50 i startuj w licytacji umdimension... Ewentualnie dogadaj się przez forum... Szczerze, to do takich wzmaków gwara nie jest potrzebna... to jest jakość sama w sobie... A z nowych, to nic specjalnego nie kupisz... może jakiś Carpower...
CarPower tez swoje kosztuje. Tak naprawde nie szukam jakiegos rarytasa bo to nie jest ten rodzaj muzyki zeby bylo slychac znaczace roznice. Poza tym tez głosniki nie takie zeby bylo slychac super syczenia i niskie basy. Nie wiem czy pisalem ze jestem studentem dziennym wiec kasy u mnie jak na lekarstwo...
Moze zapytam inaczej co lepsze ten Blaupunkt czy ten Magnat biorac pod uwage moje wymagania i sytuacje materialna.


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości