kenwood KDC-7080R lub RV

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

kubaws
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt mar 29, 2005 19:28
Lokalizacja: Siedlce

kenwood KDC-7080R lub RV

Post autor: kubaws » wt maja 03, 2005 22:13

Ludzie pomóżcie. Dzisiaj demontując deskę rozdzielczą coś mi przyszło do głowy żeby odpiąć radio. No i stało się na wyświetlaczy zawitał napis ALL OFF. Przyczyną tego było zakodowanie radia. :( Proszę was o poradę jak je odkodować. Doczytałem sie w instrukcji że potrzebny jest jakiś MASK KEY ale ja takiego niemam bo auto jest sprowadzone i żadnego pilocika niedostałem. Czy jest jakiś inny sposób żeby przywrócić radio do żywych.
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.



Awatar użytkownika
arkop
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 31, 2004 15:40
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: arkop » czw maja 05, 2005 10:39

rozkodować !!! u mnie w miescie goscie robia to za 50 zł



Irek0597
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 23:49
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: Irek0597 » pn lut 25, 2008 22:38

Witam. Też mam [niestety] problem z radiem Kenwood KDC-7080R. Po włączeniu radia, ono gra, programy się przełączają tylko brak oświetlenia panela [nie są wyświetlane np. nazwy stacji radiowych]. Co może być przyczyną tej usterki?



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » pn lut 25, 2008 22:47

Strzelam > taśma !



PS: sory ale tak przez neta raczej się nie postawić diagnozę .......poczekaj na iNTELA .....o ile ma jeszcze Golfa i tu zajrzy



Irek0597
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 23:49
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: Irek0597 » pn lut 25, 2008 22:58

Heh, wiem, że tak przez sieć trudno zdiagnozować sytuację, ale może ktoś miał podobne objawy?

Coś tak myślałem, że to może taśma :/



iNTELL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 07, 2007 15:46
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: kenwood KDC-7080R lub RV

Post autor: iNTELL » wt lut 26, 2008 02:12

kubaws pisze:No i stało się na wyświetlaczy zawitał napis ALL OFF. Przyczyną tego było zakodowanie radia. :( Proszę was o poradę jak je odkodować. Doczytałem sie w instrukcji że potrzebny jest jakiś MASK KEY
Napis ALL OFF nie oznacza zakodowania radia, a to że po prostu nie jest ono włączone, wciśnij przycisk SRC i powinno odpalić. Gdyby radia wołało o mask keya widniał by napis : "TRANSMIT".

Co do braku treści na wyświetlaczu może być tak jak Powalla mówi czyli tasiemka, ale w tych Kenwoodach nieraz padały procki w panelu i efekt był podobny. Niestety na odległość nie da się tego stwierdzić.


Serwis Car Audio, Strojenie systemów aktywnych i pasywnych za pomocą systemu pomiarowego pod dane auto - info @PRIV

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości