Radio nie wchodzi do konca w deske

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
tursky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 09:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Radio nie wchodzi do konca w deske

Post autor: tursky » wt lis 13, 2007 21:20

Jak zrobic zeby radio weszlo do konca w dziure radiowa, usuwam kable i ewentualne przeszkody i nie chce wejsc. Ta blaszka w ktorej sie zatrzaskuje radio wchodzi, a samo radio wystaje jakis centymetr, denerwuje mnie to, bo radio jest luzne i powoduje ze deska skrzypi na dziurach. Jak macie cos na ten temat to pomozcie. Dzieki WIELKIE!!!



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » wt lis 13, 2007 21:36

ja mialem cos podobnego.kable poszly pod dradio.radio z tylu ma tez srubke odstajaca ta srubka musi wejsc w taki otwor co jest na koncu wneki pod radio.przy wkladaniu radio zazwyczaj trzeba podniesc z tylu ku gorze.



Awatar użytkownika
tursky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 09:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: tursky » wt lis 13, 2007 22:18

wlasnie chodzi o to, ze mialem ta srubke montowac ale stwierdzilem ze bedzie blokowac i ja wykrecilem z radia, radio wisi. Kombinowalem tez te kable dac gdzies na bok w glab deski, ale dalej wadzi. Nie wiem...pomecze sie troszke jeszcze, moze akurat sie uda....


Szukasz idealnej kobiety??...wez piwo i idz do garażu ;)

Awatar użytkownika
sito
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: czw mar 08, 2007 00:32
Lokalizacja: Czersk
Kontakt:

Post autor: sito » wt lis 13, 2007 22:38

no raczej nie zostaje nic wiecej jak sie męczyć! ;D ja sie tak męczyłem w golfie III no i jakoś sie udalo...


Obrazek sitoboss to moje pierwsze imie xD

Audiofil
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: czw lis 08, 2007 12:13
Lokalizacja: Trzebnica

Post autor: Audiofil » wt lis 13, 2007 23:59

Kolega mam ten sam problemza kazdym razem jak montuje bardziej rozbudowane radyjko w golfie trzecim. Montujac radyjko pionka AVH 5900 DVD ktory ma mnostwo kabliczkow musialem niestety rozebrac kosolke, wsadzic radyjko kierujac kable w dol i dopiero zlozylem konsole. zamiast sciska kable poponuje wymontowac panel z pokretlami od nawiewo ktory jest bezposrednio pod radyjkie - niewiele srubek i kombinowania a na pewno nie scisniesz kabli za radyjkiem narazajac je na przegrzanie (pamietaj ze tyl kazdego radioodtwarzacza cholernie sie grzeje

pozdrawiam
Tomek



Awatar użytkownika
Moby
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pn mar 20, 2006 17:10
Lokalizacja: Siemianowice

Post autor: Moby » śr lis 14, 2007 01:28

a ja rozkrecilem cała konsole wyciolem kawalek prastiku z tej częsci co są nawiewy srodkowe ittd, przy okazji wszystko sobie podlepiłem pianką zeby nie trzeszczało kabelki ulozylem pod radiem zmontowalem wszystkow calosc i jest miodzio a w pionku deh-75bt jest tez dosc sporo kabli i różnych wynalazkow bezpiecznikow i nniewiadomo czego jeescze.



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » śr lis 14, 2007 08:07

tursky w MkII z tyłu za radiem jest taka blaszka z otworem, jest ona po to, zeby radio miało się na czym oprzeć. Montując radio powinieneś wkręcić z tyłu tą śrubkę, dodatkowo powinieneś mieć do niej taki plastikowy/gumowy kapturek i on powinien trafić w ten otwór w blaszce. Jeśli radio ci nie wchodzi (z tyłu jest zbyt ciasno) to tą blaszkę możesz podgiąć, lub całkiem oderwać (jest zgrzewana) i wówczas masz miejsca dowoli, wszystko powinno się mieścić.
W MkIII zamiast blaszki jest plastikowa owalna tulejka (spełnia tą samą funkcję) i w razie braku miejsca można ją wyciąć, ale to już nie takie proste.



Awatar użytkownika
tursky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 305
Rejestracja: czw wrz 13, 2007 09:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: tursky » śr lis 14, 2007 20:47

ok, dzieki chlopcy. Dzis pod blokiem to robilem ale w csie montazu nie dosc ze zadzwonil telefon i musialem jechac na miasto to jeszcze kiedy sobie tam krecilem, zaparowaly mi szyby i zapukal mi do okna radiowoz hahahahahaha! Musialem isc na mieszkanie po dowod osobisty i papiery bo mysleli ze kradne wlasnego golfa!!!!
Zeby nie bylo ze nasza Policja nie jest czujna....


Szukasz idealnej kobiety??...wez piwo i idz do garażu ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości