uszkodzona antena (?)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

krishateu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 15:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

uszkodzona antena (?)

Post autor: krishateu » wt lis 13, 2007 00:35

Witam.
Problem mam nastepujacy otóż mam juz drugie radio w golfie mk3 i wogole nie moge złapac żadnej stacji radiowej. Czasem złapie może jedno ale i tak strasznie "śnieży".Nie wiem czy moze mieć na to wpływ końcówka anteny dachowej ale dodam że jest troche pogryziona(nie wiem czy poprzedni wlaściciel czy jakies koty) Czy przyczyną może byc uszkodzona antena czy instalacja? Co powinienem sprawdzić? Dziekuje z góry


BLINK 182 RULES!

Awatar użytkownika
konradzik81
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 236
Rejestracja: wt lip 31, 2007 14:14
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: konradzik81 » wt lis 13, 2007 02:32

Jesli wczesniej radio dzialalo normalnie, to calkiem mozliwe ze padl juz wzmacniacz antenowy, mozliwe tez jest ze nie ma gdzies styku anteny i odbiera na samym "kablu"
Ostatnio zmieniony wt lis 13, 2007 02:32 przez konradzik81, łącznie zmieniany 1 raz.



krishateu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt wrz 07, 2007 15:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: krishateu » wt lis 13, 2007 22:14

NIe wiem czy wczesniej działało bo mam auto od 3 miesiecy i za mojej kadencji graly w samochodzie 2 radia i oba nie odbieraly...jesli niema styku to musze zdjac podsufitke zeby naprawic antene?


BLINK 182 RULES!

Audiofil
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: czw lis 08, 2007 12:13
Lokalizacja: Trzebnica

Post autor: Audiofil » śr lis 14, 2007 00:06

ciezko powiedziec, poniewaz wiele modeli mialo wzmacniacz antenowy, byc moze po wymianie radyjka zwyczajnie go nie wzbudza ale to trza spradzic, na sucho chyba nikt Ci nie pomoze

pozdrawiam
Tomek



Awatar użytkownika
Pelos
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 22:30
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: uszkodzona antena (?)

Post autor: Pelos » śr lis 14, 2007 23:52

krishateu pisze:Witam.
Problem mam nastepujacy otóż mam juz drugie radio w golfie mk3 i wogole nie moge złapac żadnej stacji radiowej. Czasem złapie może jedno ale i tak strasznie "śnieży".Nie wiem czy moze mieć na to wpływ końcówka anteny dachowej ale dodam że jest troche pogryziona(nie wiem czy poprzedni wlaściciel czy jakies koty) Czy przyczyną może byc uszkodzona antena czy instalacja? Co powinienem sprawdzić? Dziekuje z góry
Ja mialem tak:
Moja antena ma wykrecany bacik i to w co sie wkrecalo bacik stracilo kontak z zyla goraco kabla. Pewnego dnia poprostu wpadlo do srodka - to metalowe w co sie w krecalo bacik :helm:


--
pozdrawiam
http://fotoblog.pelos.pl
Moj Variant http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141762

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości