Wielka prośba, Zablokowane radio VW GOLF III

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

bartusboy

Wielka prośba, Zablokowane radio VW GOLF III

Post autor: bartusboy » wt kwie 26, 2005 16:23

Wiatm

Mam wielka prosbe, czy jest jakis sposob na odblokowanie standardowego radia z VW Golfa III 92r. Radio mi sie zablokowalo po tym jak padl mi akumulator gdy na cala noc nie wylaczylem swiatel. Czy jest jakis sposob zeby znowu zadzialalo?? Gdy wlaczam radio wogle nie reaguje nic, cisza.
Prosze o pomoc, z gory dziekuje



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » wt kwie 26, 2005 23:19

nalezy wprowadzic kod. Powinienes go dostac wraz z kupnem samochodu, jezeli to oryginalne radio vw, a jezeli nie oryginalne ale tez wymagajace kodu to tez powinien sie znalzc w komplecie z radiem chyba ze to jakies lewe- to masz probem i tego jak je odblokowac ci juz nie powiem :satan:


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » śr kwie 27, 2005 10:39

ciekawe dlaczego 90% takich tematow zakladaja ludzie z pierwszym postem no ewentualnie ponizej 10 postow :hmm:


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
no-name
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 16, 2004 10:34
Lokalizacja: DB / DSW
Kontakt:

Post autor: no-name » śr kwie 27, 2005 13:22

bo pewnie wczesniej nie mieli zadnych problemow z vw



bartusboy

Post autor: bartusboy » śr kwie 27, 2005 14:06

Po pierwsze radio napewno nie jest lewe, kupilem je razem z samochodem, jest to orginalne radio z VW Golfa, a dokladniej Gamma 3 Philips. Nawet nie wiem gdzie mam wpisac ten kod, bo nie mam zadnego napisu Safe ani nic podobnego. Po drugie, chyba po to jest to forum zebym mogl kogos poprosic o pomoc, nie rozumiem co z tego ze to moj pierwszy post, co moze Ty nigdy nie startowales o pierwszego?? CO moze odrazu mialem 100?? Tez moge sobie szyko nastukac 100 postow piszac cokolwiek na forum,ale chyba nie o to chodzi. Wiec prosze kogos o pomoc, jesli jest ktos z okolic Zamoscia to bardzo chetnie zaplace za odkodowanie.



bartusboy

Post autor: bartusboy » śr kwie 27, 2005 14:07

Po pierwsze radio napewno nie jest lewe, kupilem je razem z samochodem, jest to orginalne radio z VW Golfa, a dokladniej Gamma 3 Philips. Nawet nie wiem gdzie mam wpisac ten kod, bo nie mam zadnego napisu Safe ani nic podobnego. Po drugie, chyba po to jest to forum zebym mogl kogos poprosic o pomoc, nie rozumiem co z tego ze to moj pierwszy post, co moze Ty nigdy nie startowales o pierwszego?? CO moze odrazu miales 100?? Tez moge sobie szyko nastukac 100 postow piszac cokolwiek na forum,ale chyba nie o to chodzi. Wiec prosze kogos o pomoc, jesli jest ktos z okolic Zamoscia to bardzo chetnie zaplace za odkodowanie.



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » śr kwie 27, 2005 16:41

dublowane posty to extra droga do ich nabijania co do moich postow poczytaj je kazdy bedzie sesowny bez bzdetnych spraw.

tego typu pytania podobnie jak i pytanie "jak skrecic licznik bo mnie tka wysoka liczba w oczy razi" z wiadomych przyczyn nie uzyskuja czesto odpowiedzi
jest to juz ktorys post z odkodowaniem radia gdzie autor pisze oooohhhh przez przypadek odlaczylem akumulator i radyjko nie chce sie wlaczyc lub jak wolisz akumulatorek mi siadl. nooo tak kazdy z nas ma nowe auto tydzien temu kupione i nigdy aq nie ladowal jeszcze lub jego nie odlaczal.
czytalem raz post gdzie po kilku odpowiedziach gosc zaczol sypac lacina i powiedzial ktoremus z odpowiadajacych ze mieszka w tym samym miescie i znajdzie jego autko i co madre to cos w ksztalcie czlowieka bylo??


kto hamuje ten przegrywa

Radek2

Post autor: Radek2 » wt maja 03, 2005 11:00

Nie ma sensu wydawać forsy.W serwisie VW ściągnięcie kodu z Niemiec trwało pół godziny.Bez opłat. :hmm:



Awatar użytkownika
arkop
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 31, 2004 15:40
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: arkop » wt maja 03, 2005 13:21

Skoro kupiles auto z radiem to kod jest w ksiazce pojazdu !!! dokladnie w gwarancji radia.... przerzylem juz dwa golfy i zreguly niemiec o to dba zeby dokumanty byly razem ! a co do odblokowania radia bo nie "masz kodu" to nie tu !



bartusboy

Post autor: bartusboy » czw maja 05, 2005 21:14

Jedyne co mam razem z autem to ( nie znam wogle niemieckiego, wiec napisze nazwy takie jakie sa na tych dokumentach):

- Internationaler Zulassungsschein
- Fahrzeugbrief
- Abmeldebescheinigung fur den Fahrzeughalter

Nie licze wszystkich umow itp.

Wiec co moge w takim razie zrobic?? Jest jakis sposob zeby odkodowac to radio czy jest do wyrzucenia??



Awatar użytkownika
VWjowiec
..::Golf Black Club::..
..::Golf Black Club::..
Posty: 239
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 22:04
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: VWjowiec » pt maja 06, 2005 13:50

bartusboy pisze:Jedyne co mam razem z autem to ( nie znam wogle niemieckiego, wiec napisze nazwy takie jakie sa na tych dokumentach):

- Internationaler Zulassungsschein
- Fahrzeugbrief
- Abmeldebescheinigung fur den Fahrzeughalter

Nie licze wszystkich umow itp.

Wiec co moge w takim razie zrobic?? Jest jakis sposob zeby odkodowac to radio czy jest do wyrzucenia??
jestem z Zamościa i przerabiałem ten temat więc moge ci pomóc jeśli tego chcesz odezwij sie na priva
odkodowanie radia kosztuje 60zł u znajomka
ale wczesniej sprawdzi sie czy jest kod :hmm:



bartusboy

Post autor: bartusboy » pt maja 06, 2005 16:58

60zl?? Jakos duzo, to cale radio odkowdowane z kodem kosztuje ok. 70zl- 80zl... W Zamosciu jest jeden gosc, ktory sciaga kody z radii, ale akurat tego nie bardzo moze zrobic i za taka usluge chce 30zl.



Awatar użytkownika
VWjowiec
..::Golf Black Club::..
..::Golf Black Club::..
Posty: 239
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 22:04
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: VWjowiec » pt maja 06, 2005 20:03

wiem że drogo, wyjmij radio i zobacz moze pod radiem jest naklejka z kodem, u mnie tak było :hmm: a bezpieczniki sprawdzałeś jesli ci nic nie pokazuje? :hmm:



bartusboy

Post autor: bartusboy » pt maja 06, 2005 21:15

Sprawa wyglada nastepujaco: U mnie gdy radio jest podpiete nic nie pokazuje, bezpiecznikow nie sprawdzalem, ale nie wiem czy bezpieczniki padly by od tego ze akumulator sie rozladowal, sprawdzalem radio u tego fachowca i jak on podpial do swojego sprzetu to bylo napisane SAFE. Niestety nie ma kodu, jedyna jaka naklejka jest to cos w stylu VW6Z....



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości