Który z tych zestawów mam wybrać???? Bardzo proszę o poradę

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

mareke398
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt lip 20, 2007 17:47
Lokalizacja: Sierpc
Kontakt:

Który z tych zestawów mam wybrać???? Bardzo proszę o poradę

Post autor: mareke398 » pn paź 01, 2007 22:39

Witam upatrzyłem sobbie 2 pożadne moim zdaniem zestawy(subwoofer i wzmacniacz) Cena tych zestawów to ok 700zł
1 to Lanzar Max 12 pro w skrzynce zamkniętej ok 35l i wzmak JBL GTO 4060 i kable
2 to sub JBL GTO 1204BP i wzmak JBL GTO 4060 i kable
Dodam ze obydwa zestawy mają ok pół roku. No wiec słucham hh techna i róznych innych fajnych piosenek co mi wpadną w ucho. Mój brat ma w swoim golfie 3 skrzynke JBL GTO 1204BP i gra jak dla mnie ładnie głośno, masaż pleców pożądny i plastiki trzeszczą,ogólnie lux tylko przy szybszych bitach głośnik sie troche góbi. Zestaw który kupie bedzie w w samochodzie typu hb.
Czekam na opinie jak najwiekszej ilości osób który zestaw bedzie mi sie lepiej spisywał.
Proszę o pomoc


Marek398

Awatar użytkownika
zimack
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: pn sie 08, 2005 20:31
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Post autor: zimack » wt paź 02, 2007 15:19

mareke398 pisze:Witam upatrzyłem sobbie 2 pożadne moim zdaniem zestawy(subwoofer i wzmacniacz) Cena tych zestawów to ok 700zł
1 to Lanzar Max 12 pro w skrzynce zamkniętej ok 35l i wzmak JBL GTO 4060 i kable
2 to sub JBL GTO 1204BP i wzmak JBL GTO 4060 i kable
Dodam ze obydwa zestawy mają ok pół roku. No wiec słucham hh techna i róznych innych fajnych piosenek co mi wpadną w ucho. Mój brat ma w swoim golfie 3 skrzynke JBL GTO 1204BP i gra jak dla mnie ładnie głośno, masaż pleców pożądny i plastiki trzeszczą,ogólnie lux tylko przy szybszych bitach głośnik sie troche góbi. Zestaw który kupie bedzie w w samochodzie typu hb.
Czekam na opinie jak najwiekszej ilości osób który zestaw bedzie mi sie lepiej spisywał.
Proszę o pomoc

Ja mam wzmacniacz Sony XM-4045, działa on w trybie 3 kanałowym, z przodu napędza PB ES-6C ( oczywiscie drzwi wygłuszone i dystanse sa ), na tyle mam PB B1254 w obudowie BR. Gra to... pieknie, tylko musze pozmieniac plyty na lepszej jakosci, bo slychac trzasty i nie fajne to jest :P. Na oryginałach jest poezja :). Polecam PowerBassa :)


Autko sprzedane :(

Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » wt paź 02, 2007 19:54

Ja polecam M12 w 35l Closed + Signat RAM3 Mark II (ok. 500zł http://forum.tuning.info.pl/viewtopic.p ... &start=840 user memekt ) lub jeśli ma być "tylko nówka" ,to Monacor 1502 .Będzie konkretnie ,dość szybko , pier....ć też potrafi a i jazzu na tym subie da się słuchać.
Ostatnio zmieniony wt paź 02, 2007 20:08 przez powalla, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości