Hertz 163s Ma ktos? Prosze o opinie

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Outi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 18:09
Lokalizacja: Gdansk

Hertz 163s Ma ktos? Prosze o opinie

Post autor: Outi » pn sie 27, 2007 16:19

Heyka,
zanim zamkniecie moj temat prosze o podpowiedz czy zestaw hertz 163s zagra milo. radio deh9800 , wzmaka nie przewiduje. Wiem ze wartoby zastosowac bo lepiej zagra, ale przynajmniej na razie nie mam funduszy :) Moze ktos ma takie glosniki bo w zestawie jest zwrotnica, 10 cm na podszybie, 16 cm w dzwi i tweeterek ktory zamontuje przy lusterkach. a jak :) tylk pytanie czy warto wywalic 550 zl na to. Link do stronki z tymi glosnikami.... naprawde juz mam taki zamet w glowie ze chyba nic nie kupie :) http://www.hertz-audio.ru/files/1158_0.pdf

[ Dodano: 27 Sie 2007 16:22 ]
aha i jeszcze dodam ze woofer bedzie podlaczony pod tyl jako funkcja ,,subwoofer" w radiu a wysokie na przod ze zwrotnica na gwizdki. Tak wg mnie mozna to zrobic... pytanie tylko czy tylko wg mnie :)



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn sie 27, 2007 16:35

Zestaw jest ok, poza wyskoimi, ktore siekaja strasznie po uszach, ale ja w kwocie do 600zł nie pakowałbym się w zestawy trójdrożne, tylko kupił lepszy zestaw dwudrożny.

Tu pojawia sie kolejny problem, czyli taki, że wypadałoby popędzić taki lepszy zestaik wzmakiem.

W ogóle masz wygłuszone drzwi :?:



Outi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 18:09
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Outi » pn sie 27, 2007 17:13

dzwi beda wygluszone razem z montazem glosnikow. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale czy zagra dobrze midbass z tweeterem ? np cos takiego http://allegro.pl/item225925630_system_ ... adio_.html bo nie wiem czy dobrze rozumiem , ale tutaj srednie tony beda mocno zredukowane.. a bass tez nie najlepszy :) chyba ze wogole zrezygnuje z tweeterow tylko kupie dwudrozne 10 cm wstawie w podszybie i jakis wooferek hertza czy focala. chyba prosciej sie nie da :)



Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » pn sie 27, 2007 18:29

Witam.
Zacząłeś dobrze, ale kombinujesz już źle.
Kubus20 pisze:ale ja w kwocie do 600zł nie pakowałbym się w zestawy trójdrożne, tylko kupił lepszy zestaw dwudrożny.
słuszna uwaga, jest mnóstwo lepiej brzmiących zestawów za tą cenę.
Outi pisze:chyba ze wogole zrezygnuje z tweeterow tylko kupie dwudrozne 10 cm wstawie w podszybie i jakis wooferek hertza czy focala. chyba prosciej sie nie da
Prościej będzie jak zainwestujesz w porządny odseparowany zestaw. Takie kombinacje bez odpowiednio dobranej zwrotnicy owocują bałaganem w częstotliwości i w najbliższym czasie ponownym kupnem gotowego zestawu.



Outi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 18:09
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Outi » pn sie 27, 2007 19:01

no chyba jednak postawie na dwudrozny zestaw np. focala. Bede mial mozliwosc posluchania jak to gra w innym aucie i wtedy zadecyduje. Ale napewno bedzie to dobry zestaw dwudrozny, nastepny zestaw bedzie zrobiony przez profi firme, ze wzmacniaczami , skrzyniami , zwrotnicami, kondensatory itd itp :) dzieki , punkciki leca :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości