kompletowanie zestawu CA ...:)

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
david200
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 22:25
Lokalizacja: tczew
Kontakt:

kompletowanie zestawu CA ...:)

Post autor: david200 » sob cze 30, 2007 15:13

tak jak obiecałem...kupiłem PowerBass ES-6C Evolution no i dzisiaj byłem w firmie wygłuszyć drzwi...
Podzielę się z Wami moimi wrażeniami
1) wygłuszenie 1 klasa w firmie http://autoexpert24.pl/index2.php?id=kontakt ---> wygłuszenie+montaż paneli z mdf-u+montaż głośników = 350zł - wydaje mi się,że sensowna cena

2) głośniki naprawdę fajne i duży ukłon do sklepu powe za panele w promocji za 1zł

3) niestety te głośniki grają narazie pod samym radiem bo wszystko powolutku kompletuję...tylko moje pytanie brzmi czy doda takim głośnikom tylko głośności czy również bardzo pożądanego basu? Bo same radyjko pionierek deh 40 nie bardzo daje basu...

Kolejnym etapem będzie właśnie kupno wmaka 4-kanałowego...najlepiej jakaś używka + jakaś niedroga zamknięta skrzyneczka...Ma to być sprzęt nie buszmeński tylko taki malutki, milutki do posłuchania ;) pozdrawiam



pepis2007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czw cze 07, 2007 18:43
Lokalizacja: bydgoszcz

Post autor: pepis2007 » sob cze 30, 2007 18:23

Hmm... no wlasnie czy 350zl za to co zrobili to cena ok? moze sie ktos wypowie, ja mam deh-30,powiedz jak graja te glosniki pod radiem?? Nie trzeszcza itp? Ładnie graja?? Bas bede mial ze skrzynki wiec przod nie musi dawac az takiego basu:)



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » sob cze 30, 2007 23:58

Co dokładnie zrobiła firma przy drzwiach. Znasz jakieś szczegóły co do tego głuszenia drzwi i jakie materiały zostały użyte do wygłuszenia.
Dla mnie wygłuszenie pierwsza klasa zamknęłoby się po cenach samych materiałów przy ok.1000-1500zł ;)

W golfie 3 przy radiu pionka, POwerbassach ES6C i w miarę wygłuszonych drzwiach basu powinno być aż nadto.
Wiem bo robiłem głuszenie MK3 przy tych samych głośnikach i też tylko pod radiem Pionka. Co prawda było to 5730MP.



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » ndz lip 01, 2007 11:51

Radio i głośniki podpinała ta firma ,bo tak mi chodzi po głowie zła polaryzacja ..............ale żeby taki podstawowy błąd ta firma zrobiła ? Zamień " + z - " przy jednym głosniku (tylko przy jednym ,to ważne) ,spróbować nie zaszkodzi .

Co do ceny .Wszystko zależy co wsadzili i ile tego wsadzili? Foty jakieś nie zaszkodzą :-) .



Awatar użytkownika
david200
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 22:25
Lokalizacja: tczew
Kontakt:

Post autor: david200 » ndz lip 01, 2007 13:38

no nie wiem może fotki będą niedługo na ich stronie...bo zazwyczaj jak wygłuszają autka to pokazują to w necie...co do materiałów to niestety nie wiem czego użyli - zostawiłem autko na 4.5 godzinki i jak wróciłem to już kończyli montaż wiecie może mój podstawowy błąd to zbyt duże oczekiwania do basu...poprostu nie miałem możliwości odsłuchu innych sprzętów i nie bardzo mogę to skonfrontować z innymi sprzętami ... teraz zastanawiam się jak zadziałaś by było więcej basu, zapewne nie pozostaje mi nic innego jak odkładać na jakąś małą, zamkniętą skrzyneczkę + jakiś używany wzmak :) pozdrawiam



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » ndz lip 01, 2007 22:07

Następnym razem jak wstawiasz autko do firmy na montaż to zarządaj dokumentacji fotograficznej na płycie. Bo niestety w tym momencie nie wiesz co mmasz w tych drzwiach zrobione.
Zdejmij tapicerki i zrób fotkę, już powinnno być coś widać.

Oczywiście mam nadzieję, że firma porządna i zrobili robotę tak, jak trzeba ;)
Może naprawdę tylko pomylili się gdzieć z polaryzacją, albo Ty rzeczywiście masz zbyt duże wymagania :grin:



Awatar użytkownika
david200
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 22:25
Lokalizacja: tczew
Kontakt:

Post autor: david200 » pt lip 20, 2007 16:15

Witam po dłuższej przerwie, po całym zabiegu z kompletowaniem, wygłuszaniem i montowaniem sprzętu w moim MKIII przyszedł czas na coś do tyłu.
Możecie mi poradzić jakiś sprzęt godny uwagi (wersja ekonomiczna ;) ) a chodzi mi dokładnie o jakiś wzmak 4 kanałowy (wystarczy mi jakiś używany) + skrzynka zamknięta bo chcę uzyskać dobry bass z jednakowym, małym zagracaniem bagażnika. Zapomniałem jeszcze o kablach...też trzeba kupić:)

Ile taki zestaw : kable, wzmak, skrzynka mógłby mnie wynieść? Przód tak jak wcześniej opisałem to te powerbassy w wygłuszonych drzwiach. Teraz brakuje mi miłego, przyjemnego dla ucha basu... pozdrawiam i czekam na sugestie...:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości