Problem z Blaupunktem GTA 470

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Qkak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 15, 2007 17:43
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Problem z Blaupunktem GTA 470

Post autor: Qkak » wt cze 26, 2007 14:52

Witam,
zwracam sie z prośbą o pomoc, gdyż mam problem z moim wzmakiem (używka, kupiona na allegro). Otóż po podłączeniu go do + i masy zapala się kontrolka power, nawet kiedy prąd wzbudzający jest odłączony, wzbudzenie miałem podłączone pod wyjście od anteny elektrycznej, myślałem że z tym coś może być nie tak, ale wzmacniacz chodzi nawet bez wzbudzenia (non stop), tak więc musiałbym go za każdym razem podłączać i odłączać od kabli, co jest trochę niewygodne.

Sprawdzałem w środku, czy poprzedni właściciel nie wpadł na genialny pomysł i nie zmostkował + z remote, ale wszystko jest ok... Koncepcje mi sie skonczyły, nie wiem co z tym zrobić, bo chyba włącznik na kablu zasilającym jest bez sensu..

Miał ktoś z was taki problem kiedyś lub wie co może być tego przyczyną??
Z góry dziękuje za pomoc :okej:



Awatar użytkownika
dzikgtc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 17:15
Lokalizacja: Gryfice
Kontakt:

Post autor: dzikgtc » wt cze 26, 2007 18:58

Pewnie działa Ci cały czas bo remote w wzmaku z zasady podłącza się pod remote z radia a nie jakieś kombinacje z anteną :panna:


Pozdrawiam
dzikgtc

Pan_sowa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 13, 2006 13:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Pan_sowa » wt cze 26, 2007 19:57

dzikgtc pisze:Pewnie działa Ci cały czas bo remote w wzmaku z zasady podłącza się pod remote z radia a nie jakieś kombinacje z anteną :panna:
To nie są kombinacje, remote w radiu to inaczej sterowanie anteną elektryczną...
Ostatnio zmieniony wt cze 26, 2007 20:00 przez Pan_sowa, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dzikgtc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 419
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 17:15
Lokalizacja: Gryfice
Kontakt:

Post autor: dzikgtc » wt cze 26, 2007 20:12

Pan_sowa pisze:
dzikgtc pisze:Pewnie działa Ci cały czas bo remote w wzmaku z zasady podłącza się pod remote z radia a nie jakieś kombinacje z anteną :panna:
To nie są kombinacje, remote w radiu to inaczej sterowanie anteną elektryczną...
To ja mam chyba za dobre radio, na antenę elektryczną mam ANT a na wzbudzenie wzmacniacza mam AMP REM...


Pozdrawiam
dzikgtc

Pan_sowa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 13, 2006 13:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Pan_sowa » wt cze 26, 2007 20:41

W niskich modelach radii masz jeden kabelek "antena remote"(niebieski) na którym pojawia sie 12V po włączeniu radia, a do czego go wykorzystasz to już jest obojętne bo to to samo:) tak że w tym przypadku zapewne nie w tym tkwi problem zwłaszcza ze kolega Qkak pisze że nawet po odłązeniu sterowania wzmacnacz działa(oczywiście prawdą jest ze bywają osbone sterownia wzmacniacza najczęsciej niebiesko biały kabelek)
Ostatnio zmieniony wt cze 26, 2007 20:44 przez Pan_sowa, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości