GOLF MK4 ARL KRIS

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kris-krzysztof
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: śr lut 24, 2010 20:16
Lokalizacja: Borki
Kontakt:

Post autor: kris-krzysztof » pn maja 31, 2010 01:58

Kubus20 pisze:kris-krzysztof, wszystko robione "z klasą" :bigok: , aż tu nagle głośniki w tylnych boczkach :panna:
Będą miały jakieś zastosowanie :?:
Bo aż nie chce się wierzyć, że po prostu wrzuciłeś sobie głośniki na tył w miejsce dla nich zupełnie niestworzone...
To był taki system z 4Wooferkami Audio System 165-4 . Nie psuje ten wooferek sceny. i tak jest zasłonięty przez tylna kanape w pewnej "cześci" Nie chciałem zeby mi wooferki zostały. Dla mnie ok jest.
popak20 pisze:głośniki nie wypuszczone po za tapicerkę.
Znudziło sie mi juz Audio a przerobic tak zeby to miało ręce i nogi trzeba wytoczyc piercienie z aluminium nie kazdy tokarz sie podejmnie nowa siatke dorobic. przerobic dystans. Nie miałem na to ani czasu ani ochoty. Lada moment idzie auto na allegro. Chcialybm sprzedac z audio tak zebym w następnym nic nie dłubac tylko ewentualnie radio wymienic.
Moze sie juz starzeje he i nie che sie mi dlubac

[ Dodano: 31 Maj 2010 02:02 ]
RUCUS1910 pisze:kris-krzysztof, Gdzie mozna dostac taki rozdzielacz zasilania jak Ty???Albo immy,tylko mi zalezy zebym mogl w rozdzielaczu podlaczyc (+) i (-) z aku i od tego puscic 2razy mase i plus.
Nie chce stosowac dwoch tylko jeden rozdzielacz zasilania .
\
Widziałęm go jakisc czas temu na allegro za -+130zł

[ Dodano: 31 Maj 2010 02:03 ]
popak20 pisze:ianowicie brak wytłumienia ocynku
z tym to najmniejszy problem :)
Ostatnio zmieniony pn maja 31, 2010 02:01 przez kris-krzysztof, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
popak20
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 17:53
Lokalizacja: B-tów
Kontakt:

Post autor: popak20 » pn maja 31, 2010 09:12

kris-krzysztof pisze:Znudziło sie mi juz Audio a przerobic tak zeby to miało ręce i nogi trzeba wytoczyc piercienie z aluminium nie kazdy tokarz sie podejmnie nowa siatke dorobic. przerobic dystans. Nie miałem na to ani czasu ani ochoty.
Nie trzeba aluminiowych dystansów aby wypuścić głośnik na zewnątrz :) Wiem z własnego doświadczenia. A czasu zajmuje nie wiele. :grin:
kris-krzysztof pisze:z tym to najmniejszy problem :)
Ale jest brak :chytry:



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » pn maja 31, 2010 09:17

w każdym razie bagażnik mi się podoba, czekam na jakiś filmik jak ten siłownik będzie działał :bajer:



Awatar użytkownika
kris-krzysztof
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: śr lut 24, 2010 20:16
Lokalizacja: Borki
Kontakt:

Post autor: kris-krzysztof » pn maja 31, 2010 12:35

popak20 pisze:
kris-krzysztof pisze:Znudziło sie mi juz Audio a przerobic tak zeby to miało ręce i nogi trzeba wytoczyc piercienie z aluminium nie kazdy tokarz sie podejmnie nowa siatke dorobic. przerobic dystans. Nie miałem na to ani czasu ani ochoty.
Nie trzeba aluminiowych dystansów aby wypuścić głośnik na zewnątrz :) Wiem z własnego doświadczenia. A czasu zajmuje nie wiele. :grin:
kris-krzysztof pisze:z tym to najmniejszy problem :)
Ale jest brak :chytry:
ja miałem tak robic to cos o tak
Obrazek
Obrazek
a to juz nie takie hop-siup
Ostatnio zmieniony pn maja 31, 2010 12:36 przez kris-krzysztof, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
popak20
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 17:53
Lokalizacja: B-tów
Kontakt:

Post autor: popak20 » pn maja 31, 2010 22:59

Co jakiś czas pojawiają się takie obręcze na allegro. Mnie się akurat to nie podoba, bo za bardzo rzuca się w oczy. Wole pod kolor tapicerki. Z moimi focalami dostałem czarne obręcze i je zamontowałem, wygląda to prawie jak fabrycznie. To u mnie się liczy :bajer:
Ostatnio zmieniony pn maja 31, 2010 23:02 przez popak20, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
kris-krzysztof
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: śr lut 24, 2010 20:16
Lokalizacja: Borki
Kontakt:

Post autor: kris-krzysztof » śr cze 02, 2010 09:48

popak20 pisze:Co jakiś czas pojawiają się takie obręcze na allegro. Mnie się akurat to nie podoba, bo za bardzo rzuca się w oczy. Wole pod kolor tapicerki. Z moimi focalami dostałem czarne obręcze i je zamontowałem, wygląda to prawie jak fabrycznie. To u mnie się liczy :bajer:
Nigdy ich nie widziałem na allegro



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Post autor: guziolek » śr cze 02, 2010 12:33

kris-krzysztof pisze:
popak20 pisze:Co jakiś czas pojawiają się takie obręcze na allegro. Mnie się akurat to nie podoba, bo za bardzo rzuca się w oczy. Wole pod kolor tapicerki. Z moimi focalami dostałem czarne obręcze i je zamontowałem, wygląda to prawie jak fabrycznie. To u mnie się liczy :bajer:
Nigdy ich nie widziałem na allegro
Ja mam focale wsadzone jeszcze u Helmuta i są schowane pod oryginalnymi maskownicami. Widać i jemu zależało na tym żeby audio nie było jakoś szczególnie widoczne, jedynie tweetery są obsadzone po wioskowemu, ale narazie brak $ na poprawki.



Awatar użytkownika
popak20
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 17:53
Lokalizacja: B-tów
Kontakt:

Post autor: popak20 » śr cze 02, 2010 15:55

guziolek pisze: Ja mam focale wsadzone jeszcze u Helmuta i są schowane pod oryginalnymi maskownicami. Widać i jemu zależało na tym żeby audio nie było jakoś szczególnie widoczne, jedynie tweetery są obsadzone po wioskowemu, ale narazie brak $ na poprawki.
W twoim przypadki jak u autora głośniki są pod tapicerką i to jest jak dla mnie błąd. :grin:
Ja mam głośnika po za tapicerką i dodatkowo maskownice focala. Wygląda to tak jak na fotce.
To zdjęcie z paska szwagra. U mnie w goferku wygląda tak samo.

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn cze 07, 2010 22:27 przez popak20, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
kris-krzysztof
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: śr lut 24, 2010 20:16
Lokalizacja: Borki
Kontakt:

Post autor: kris-krzysztof » sob cze 05, 2010 15:57

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
popak20
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 17:53
Lokalizacja: B-tów
Kontakt:

Post autor: popak20 » sob cze 05, 2010 17:24

Czy mi się wydaje czy ta sklejka jest grubości 1cm albo mniej? i wygięta po środku? :bajer:



Awatar użytkownika
kris-krzysztof
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: śr lut 24, 2010 20:16
Lokalizacja: Borki
Kontakt:

Post autor: kris-krzysztof » sob cze 05, 2010 18:11

popak20 pisze:Czy mi się wydaje czy ta sklejka jest grubości 1cm albo mniej? i wygięta po środku? :bajer:
8mm tak jest wygięta taka kupiłem. Nie przeszkadza to w niczym



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » sob cze 05, 2010 18:34

fajny patent z tym siłownikiem :bajer:



Awatar użytkownika
popak20
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 17:53
Lokalizacja: B-tów
Kontakt:

Post autor: popak20 » sob cze 05, 2010 18:40

kris-krzysztof pisze:8mm tak jest wygięta taka kupiłem. Nie przeszkadza to w niczym
Włóż coś ciężkiego jestem ciekaw jaki będzie efekt :) I napisz gdzie będzie koło zapasowe.
Ostatnio zmieniony sob cze 05, 2010 18:42 przez popak20, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
kris-krzysztof
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 721
Rejestracja: śr lut 24, 2010 20:16
Lokalizacja: Borki
Kontakt:

Post autor: kris-krzysztof » sob cze 05, 2010 18:51

popak20 pisze:
kris-krzysztof pisze:8mm tak jest wygięta taka kupiłem. Nie przeszkadza to w niczym
Włóż coś ciężkiego jestem ciekaw jaki będzie efekt :) I napisz gdzie będzie koło zapasowe.
Tzn a jaki ma byc efekt? SIłownik podniesie pokojnie 80kg ... predzej płyta peknie niż siłownik. Zreszta nikt tego nie bedzie podnoscił jak będa na tym zakupy itp ... Koła nie bedzie. na dalekie trasy bedzie na wierzchu na tej sklejce



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości