[instalacja mk3] Podłączanie radia - który kabelek do czego.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

pinkpoony
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 30, 2009 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

podłączenie radia golf III i kenwood 4590R :(

Post autor: pinkpoony » pt paź 30, 2009 15:41

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! To ja może podepne się pod ten temacik.
Niedawno stałam się szczęśliwą posiadaczką Golfa III 96r 1.9tdi. Okazało się niestety, że trochę jest w nim do zrobienia (urwane uchwyty, brak tapicerki, różne dziwne rzeczy) w tym radio. Ale do rzeczy: Wmontowany jest kenwood 4590R, niestety jakiś domorosły elektryk zamontował w tylnej półce dwa gośniki, któe się spaliły. Mam plan podłączyć dwa oryginalne głośniki, które znajdują się w drzwiach + dwa znajdujące się pod szybą (teraz tylko te grają).
Po wyciągnięcia radia po prostu się przeraziłam (zdjęcie) czy może ktoś mi doradzić za co się najpierw zabrać, żeby to wszystko jakoś grało? Obrazek
Dodam, że na stronie sudio 24 znalazłam schemat złącza w/w radia:
http://studio24.prv.pl/



Awatar użytkownika
bobwrc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 26, 2011 16:26
Lokalizacja: Wałbrzych City

Re:

Post autor: bobwrc » ndz sie 28, 2011 08:35

Słuchaj a może masz w drzwiach przednich głośniczki?? Jeśli tak to będą one podłączone wraz z tymi w podszybiu.

Witam .Podepnę się pod temat.
Ja własnie chyba mam tak podłaczone głosniki podszybie i drzwi pod jedno (TAK JEST OTGINALNIE PODŁĄCZONE?) i w wiązce mam tylko 4 kabelki do głośników(a powinno byc 8 tak myśle ) i nie mogę ogarnac tematu .A balans w radiu nie działa tak jak powinno.
Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości