alpine i magnat classic 216

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
plur
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 25, 2004 16:59
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: plur » czw mar 13, 2008 20:36

arti.sa pisze:

A nie tylko pytać to co już było dziesiątki razy powiedziane/napisane. :chytry:

Chyba, że ktoś chce dalej na to odpowiadać - baty... baty... :mlotek:
Już wszystko wiem :okej: teraz czekam tylko na przesyłki no i pozostał mi już zakupienie drobiazgów- dystanse z mdf oraz taśma z soudala. Na razie będe robić skrzynkę a reszta to po świętach .
Na pewno wrzuce fotki i krotki film jak to bedzie śmigać.


mietek

Awatar użytkownika
arti.sa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt wrz 28, 2007 11:01
Lokalizacja: wschód
Kontakt:

Post autor: arti.sa » pt mar 14, 2008 02:26

Już wszystko wiem :okej:
Brawo a widzisz pomoglo poczytanie. :grin: Czekamy na relację i wrazenia z RE ;)



Awatar użytkownika
plur
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 25, 2004 16:59
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: plur » pn mar 17, 2008 23:38

Kable doszły od kubusia - robią wrażenie - zasilający tak gruby(stinger expert 4 gauge) ,że chyba zamiast do akumulatora mam podpiać się bezpośrednio do elektrowni :helm: głosńikowe też niczego sobie :)

[ Dodano: Wto Kwi 01, 2008 19:54 ]
boczki wygłuszone fizeliną i wlaśnie biorę się za montaż głośnika do skrzynki. Jutro czeka mnie wygłuszanie drzwi. Z tego co wyczytałem to zewnętrzną blachę smarujemy - ja mam blachogum , a wewnętrzna blachę oklejamy matami ? Jeśli żle myslę to mnie poprawice. :helm:

[ Dodano: Czw Kwi 03, 2008 16:04 ]
Auto odstawione do elektonika - bedzie mi wszystko podlączał oczywiscie zwóciłem mu uwagę na pare ważnych szczegułów, które są ważne. Pozostało mi wykończenie wygłuszenia drzwi i zlozęnie tapicerki . Byłe wszystko pasowało ;)

[ Dodano: Pią Kwi 04, 2008 19:33 ]
glosnik basowy masakrator!!!!!
Pan elektryk w miare sie postarał plus i minus mam podłączone do aku tylko brakło mi kabla.
Generalnie wrazenie co do reaudio mega pozytywne przy glośniejszym słuchaniu czuć bas - dosłownie!!!!! Połączenie re z audisonem wymiata!!
Tylko jeden szkopuł i duuży minus - przedni zestaw podlaczy mi tylko pod radio i przy glośniejszym sluchaniu lipa... jak myslicie podłaczyć do wzmaka ??
Generalnie to chyba sam to już zrobię i zobaczę jak bedzie chodzić.
Dziwnym trafem niestety brakło mi kabla zasilającego z aku i sygnalowego - domyślam się jak to się stalo ale nikogo za ręke nie zlapałem............ :goof:

Pytanie za 100 pkt - jak przykleić te maty przy szybie bo odkleiły mi się a podgrzewalem je nie wspominając o szorowaniu wcześniej przwi rozpuszczalnikiem i wodą z płynem....

[ Dodano: Wto Kwi 08, 2008 21:56 ]
prawie wygluszone drzwi :



[ Dodano: Wto Kwi 08, 2008 22:03 ]
Obrazek


oraz link do krótkiego filmu ;)

http://s001.wyslijto.pl/index.php?file_ ... 6634052181
Ostatnio zmieniony wt kwie 08, 2008 22:04 przez plur, łącznie zmieniany 5 razy.


mietek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości