[mk4] przygasajace swiatla przy glosnej muzyce...

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

[mk4] przygasajace swiatla przy glosnej muzyce...

Post autor: Duber » sob wrz 24, 2011 14:14

supr3me pisze:czy taki regulator napiecia na alternatorze mozna poprostu wyregulowac, naprawic bądź wymienic? czy moze jest wbudowany w alternator?
tylko wymienic najlepiej na jakis markowy,boscha.drogi ale pewny.mozesz zaryzykowac z tańszym ale zastrzez ze oddasz jak bedzie to samo.
abys nie bral firmy hugo czy cos podobnego



Awatar użytkownika
supr3me
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 82
Rejestracja: śr paź 10, 2007 10:02
Lokalizacja: MANCHESTER

[mk4] przygasajace swiatla przy glosnej muzyce...

Post autor: supr3me » sob wrz 24, 2011 14:43

oki za jakis miesiac bede jechal na pelny serwis razem z przegladem to wtedy wymienie ten regulator i dam znac, dzieki :)


...w międzyczasie, kiedy temperatura spadła do blisko zera stopni, akumulator dał o sobie znać ze juz sie nadaje do wymiany :)
Varta 70Ah, prąd startowy 570A - i do tego śruba którą był umocowany była strasznie skorodowana więc wnioskuję, że był dosyć stary i mimo wszystko chyba dosyć słaby jak na mój silnik

...wstawiłem nowy akumulator BOSCH Silver 77Ah, prąd startowy 780A - i o dziwo mój problem z "drżeniem" świateł zniknął, przyglądam się i przyglądam i nic kompletnie już nie miga czy "drży", widze tylko delikatnie cos mrugnie jak tak porządnie podkręce radio i bass ale to juz chyba normalne bez kondensatora, tak ze mimo ze mechanik sprawdzal ze niby akumulator byl wczesniej dobry to jednak moze byl dobry ale w okresie wiosenno-letnim :) poki co mam nadzieje ze problem juz nie wroci :)


jest: Bora 1.9TDI AJM 01' Anglik :)

był: Golf MK3 1.9TDI AHU 96'

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości