Plexa w bagaznik mkII

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » ndz mar 13, 2005 18:41

Panowie pisałem to już parę razy, ale moge powtórzyć GŁOŚNIKI MONTUJEMY Z PRZODU SAMOCHODU z tyłu tylko subwoofer. szkoda pieniędzy na montowanie głośników z tyłu to jest bezsensowne kombinowanie... zrozumcie to wreszcie. Dodatkowo powiem ze pomysł z zainstalowaniem elips w bagażniku jest kuriozalny.



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz mar 13, 2005 19:19

Żadnych głosników z tyłu tylko sub lub suby


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » ndz mar 13, 2005 23:11

a jesli chcecie cos wypalac laserem to jak mozecie to ja bym cos takiego poprosil ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Kaczorek82

Post autor: Kaczorek82 » ndz mar 13, 2005 23:27

Ja chce zrobic cosik takiego. Sorki za kiepskie zdjecie ale lepszego nie bylo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
strabek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob lut 05, 2005 22:59
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: strabek » pn mar 14, 2005 12:51

wszystko ladnie pieknie ale balbym sie oddawac plexe do laserowego wycinania bo jakby cos sie nei spodobalo to bedzie zle. poza tym grawerowanie napisu jest bezcelowe - znaczek VW masz przeciez juz na samochodzie i to pewnie nie jeden. nie pokaze zdjecia bo nie mam ale widzialem termicznie uformowana plexe na ksztalt wybuchu wulkanu jakby cos ta plexe rozerwalo od srodka - to jest cudowny efekt tak prosto na subem miec wygladaloby jak by bas plexe rozerwal :P


"Volkswageny nie puszczaja oleju...one tak po prostu znacza swoj teren"

Awatar użytkownika
!greq
Forum Master
Forum Master
Posty: 1282
Rejestracja: pn lut 14, 2005 17:03
Lokalizacja: vwśląsk.pl
Kontakt:

Post autor: !greq » pn mar 14, 2005 12:55

strabek pisze:wszystko ladnie pieknie ale balbym sie oddawac plexe do laserowego wycinania bo jakby cos sie nei spodobalo to bedzie zle. poza tym grawerowanie napisu jest bezcelowe - znaczek VW masz przeciez juz na samochodzie i to pewnie nie jeden. nie pokaze zdjecia bo nie mam ale widzialem termicznie uformowana plexe na ksztalt wybuchu wulkanu jakby cos ta plexe rozerwalo od srodka - to jest cudowny efekt tak prosto na subem miec wygladaloby jak by bas plexe rozerwal :P
n oz tym wulkanem to fajna sparawa , baradzo ciekawy pomysl.. tyk oszkoda ze nie masz zdjecia zadnego.. :(



Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » pn mar 14, 2005 18:06

Kacjen co oni wymyślaja z tymi szerokopasmówkami albo półki z tyłu albo jeszcze lepiej hehe w bagażniku. Słuchajcie tego co wam radzą inni zaoszczędzicie pieniędzy, czasu, pracy i rozczarowania, wielkiego rozczarowania.


TUTENHAMON

Kaczorek82

Post autor: Kaczorek82 » pn mar 14, 2005 19:54

Tutenhamon gdybys mial taka okazje jak na przyklad ja tzn zrobienie dowolnego bajeru z polka(lub dowolnym przedmiotem z pleksy) z tylu za friko to zapewne tez bys skorzystal. Te szerokopasmowki to sa porazka i wiem dobrze o tym ale nie kazdego stac na wywalenie sianka na suba i czasem trzeba sie cieszyc tym co sie ma i jak sie kombinuje.



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » pn mar 14, 2005 20:08

Kaczorek82 pisze:Tutenhamon gdybys mial taka okazje jak na przyklad ja tzn zrobienie dowolnego bajeru z polka(lub dowolnym przedmiotem z pleksy) z tylu za friko to zapewne tez bys skorzystal. Te szerokopasmowki to sa porazka i wiem dobrze o tym ale nie kazdego stac na wywalenie sianka na suba i czasem trzeba sie cieszyc tym co sie ma i jak sie kombinuje.
Jak ktos juz gdzies pisal ze nie musisz odrazu przeciez kupic calego naglosnienia. Kup glosnik, dozbieraj kase kup do niego odpowieniej mocy wzmaka i o a nie odrazu to to i to :)



Awatar użytkownika
kacjen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt sty 28, 2005 14:57
Lokalizacja: wawa

Post autor: kacjen » pn mar 14, 2005 20:29

Kaczorek - ty czytasz ale nic nie rozumiesz. Głośniki z tyłu nie są zamiennikiem/substytutem subwoofera. Głośniki z tyłu wogule nie mają prawa bytu. I tu nie chodzi o kasę wręcz przecienie. Jesli ktoś nie ma kasy na sprzęt to tymbardziej nie powinien wywalać kasy na głośniki z tyłu.



Awatar użytkownika
speeder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: sob lut 12, 2005 21:02
Lokalizacja: powiedzmy Krakow:-)
Kontakt:

Post autor: speeder » pn mar 14, 2005 21:53

a tak troche omine: jak juz jest ta plexa to w jaki sposob ja oswietlic tak jak np tutaj ( sory ze ukradlem foto:-)

a co do zabudowy suba w bagazniku- jak lepiej zamontowac z boku czy moze na wprost?


EDIT MOD
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Kaczorek82

Post autor: Kaczorek82 » czw mar 17, 2005 18:18

Wybaczcie ale nie wywalam kasy na glosniki bo juz byly jak kupilem auto.Jak tylko bedzie sianko to zrobie tak jak mowicie czyli sub i zestaw odseparowany na przod- w tym temacie sie z wami zgadzam. Tylko puki sianka brak to musze sie cieszyc tym co mam. A zta pleksa to dlatego chce bo mi sie podoba a moge zrobic to za friko. Speeder takie podswietlenie tworzy sie brzez zamontowanie diod lub innego swiatla. Pleksa ma to, ze gdy podswietlisz ja od boku czyli w miejscu ciecia to wszystkie miejsca gdzie byla cieta pleksa beda swiecic bo tylko tutaj sie zalamuje swiatlo. Troche zakrecilem ale mysle ze zrozumiecie o co mi chosi :)



Awatar użytkownika
peterson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: czw lut 24, 2005 14:11
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: peterson » śr lis 30, 2005 23:18

Kaczorek82, a jak by zrobić taki numer z ta pleksa ze podklepic pod nia ten znaczek VW np bialy Zrobic takie cos na zasadzie podswietlenia np: nawiewu w mk2 Tam tez jest jedna zarowka (dioda) i pod spodem namalowane gdzie ma powietrze walic i calosc sie ladnie swieci Nie wiecie gdzie i za ile mozna wyciac by np taki znaczek VW w pleksie?


Piotrek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości