Dalco KSC 102

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

raclet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn mar 12, 2007 20:48
Lokalizacja: Lublin/Kraków/Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: raclet » śr mar 14, 2007 22:08

Macie racje Ja kupiłem rok temu golfa razem z medionem. Odziwo radio jeszcze gra ale chyba zrobie fotki jak to wyglada żeby zniechęcic amatorów zakupu tego badziewia. Panel zrobiłem na haczyk przyciski powstawiałem od starej drukarki (mikrostyki). Wszystko regularnie robi wysiadkę :) Coraz bardziej wybredny do czytania płyt się robi. Jakość dzwieku przy skrzypiacym golfie to jeszcze nie katastrofa ale próbowałem podłaczac wzmacniacz to porażka. Zniekształcenia i syki sa wzmacniane razem z wszystkim, dochodzi jeszcze zniekształcenie wzmaka i już nie da się słuchać. Te radia wszystkie standardowo maja około 20Watt niezależnie od tego ile podaje producent, co nie jest wcale przy dobrych głośnikach tak mało :) Ale jedna rada jeśli nikt nie zmieni twojej decyzji co do kupna tego radia, ODBIERZ GO OSOBIśCIE I PORZADNIE SPRAWDź. tO MAłO POWTARZALNE SPRZETY POZATYM JEST WIELE REKLAMACJI TO WSZYSTKO SIę łATA I PCHA DALEJ W RZECZYWISTOSCI DOSTAJE SIE UZYWANEGO BUBLA PO KIMS NIE POLECAM SKLEPOW SAWEX



rufaj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr maja 10, 2006 22:26
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Post autor: rufaj » pn mar 19, 2007 21:16

hej niewiem dlaczego narzekacie ja miałem te radyjko w golfie 3 fajnie grało a nawet lepiej od pioniera a teraz mi te radyjo gra w golfiku 4 i niemoge narzekać
ja bym go kupił



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » wt mar 20, 2007 12:07

rufaj pisze:miałem te radyjko w golfie 3 fajnie grało a nawet lepiej od pioniera
Cóż to za Pionek musiał być :helm: ... Dalco to Dalco i high-end z tego nie zrobimy... Awaryjność, wykonanie i jakość opowiada cenie :panna: ...


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

raclet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pn mar 12, 2007 20:48
Lokalizacja: Lublin/Kraków/Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: raclet » czw mar 29, 2007 17:17

Tak jak mówiłem Mała powtarzalność trzeba miec szczęscie to troche pogra. Ale zastanowic się głebiej to tak jak zagrać na loterii mozna poprostu przegrać i bezpowrotnie stracić 200 czy tam ile to radio kosztuje. Wtedy kazdy bedzie sobie pluł w brode ze trzeba bylo dołożyć pare groszy i słuchał bym radia do tej pory.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości