moje audio in goolf

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » wt mar 06, 2007 21:14

felga83, jakiej tasmy uzywales do wyciszania dzwi i w jakiej ilosci ewentualnei gdzie mona taka zdobyc


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Awatar użytkownika
maciek.wroc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 716
Rejestracja: wt cze 20, 2006 22:14
Lokalizacja: Wrocław/kozanów
Kontakt:

Post autor: maciek.wroc » wt mar 06, 2007 21:32

bardzo ciekawa zabudowa i powodzenia w dalszych modyfikacjach


VW Passat B5 Virus by DanoSoft 119 KM i 287 Nm viewtopic.php?p=3903908#3903908 NOWE FOTY ZAPRASZAM

Obrazek

MalowanieFelg.com
POLECAM

Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » wt mar 06, 2007 22:31

Ludzie mówiO ze pieniendzów nie majo, a zdaje sie ja wczoraj na wsi widział papierek po snikersach, no ale te piendziesiont złotech yo prawdziwe, czy takoło?



Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

Post autor: felga83 » pt mar 09, 2007 09:38

falla_x pisze:felga83, jakiej tasmy uzywales do wyciszania dzwi i w jakiej ilosci ewentualnei gdzie mona taka zdobyc
taka tasme dostaniesz np w obi praktikerzze albo w castoramie tylko popatrz na cene bo sie rozni i to znacznie, a nazywa sie to tasma dekarska SOUDAL wumiary to 25cmx10m tylko ze pod ta tasma jest jeszcze mata twarda taka czarna, wszystkiego mi wyszlo jakies 2 rolki czyli 1 na drzwi i i po ok 10 sztk tej drugiej maty. wiec drzwi troszke mi przytyly :bajer: ale za to jaki dzwiek jest :okej: wrzuc foty obcenimy

[ Dodano: 09 Kwi 2007 17:00 ]
witam
czy moze mi kots pomognac zrobic drugi kick panel na boczki ? tzn wytlumaczyc co z czym sie je, zaznaczam ze nie chcialbym bardzo ingerowac w tapicerke boczkow. powiedzcie mi (jesli to mozliwe) czy mozna by zrobic w miejsce tych bocznych schowkow z wlokna szklanego wlasnie taka obudowe czy raczej bylabby potrzeba wycinania otworu tak jak w oryginalnych miejscach (nie chcialbym tak )czy taka obudowa z zywice imaty szklanej jest dosc sztywna. bylem w ca ale zaspiewali mi prawie tys zl. pozdrawiam
i licze na najmniejsza pomoc

[ Dodano: 08 Maj 2007 21:03 ]
witam po dluzszej przerwie i ostatnim dlugim weekenddzie, a mowa przez ten week duzo sie zmienilo w aucie pod wzgledem audio wstawiam fotki z przebiegu zabudowy przednich kickbasow no i skrzyni ktora do konca nie jest skonczona wiec piszcie cobyscie zmienili. fotki sa tylko nie beda w koleinosci :)

[ Dodano: 08 Maj 2007 21:06 ]
cos mi nie dziala komp jak powinien


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości