Wybór nowego radia do mk2

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » ndz sty 07, 2007 17:19

Dali mi na niego bardzo dobra cene bo udalo mi sie zejsc do 700 zl. I to na raty juz z ubezpieczeniem. Takze mam nadzieje ze sie nie zawiode. Gra nieziemsko, gosc mi go porownywal z produktami sony i innymi wiec moge powiedziec ze dzwiek jest niesamowity!!! No i te 3 lata pelnej gwarancji mnie przekonaly, niestety zrazilem sie do sony i wole miec nawet radio ktore gra gorzej ale przynajmniej spac spokonie ze jak cos sie stanie to mi go naprawia... wlasnie go podlaczam na biorku zeby zobaczyc jak gra :)

[ Dodano: Sro Sty 24, 2007 14:36 ]
Witam. Trochu mnie tu nie bylo, ogolnie moge powiedziec dla zainteresowanych zakupem, JVC KD - G721 to bardzo dobre radyjko, gra nieziemsko w porownaniu do SONY a bierze smieszne ilosci pradu, trzeba sie porzadnie postarac zeby wzielo wiecej niz 2A... Ogolnie radio mam jeszcze w domu i kompletuje na niego ramke :) a ponizej prezentuje jak wszystko wyglada.

[ Dodano: Sro Sty 24, 2007 14:48 ]
oto czym bedzie zastapiony Sony i konsola :)

[ Dodano: Wto Maj 15, 2007 15:10 ]
Radio zostalo zalozone, wszystko jest ok i nie zaluje wydanych pieniedzy a opcja odtwarzania z pendriva jest swietna polecam, ponizek kilka fotek Obrazek Obrazek Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości