[głośniki] MK3 maskowanie głośników tylnej półki

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
blowup
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 135
Rejestracja: wt sie 29, 2006 21:52
Lokalizacja: Lubliniec
Kontakt:

Post autor: blowup » wt kwie 03, 2007 20:42

Dokładnie tak chce zrobic - kupić tube aktywną ponieważ mam bardzo czysty dzwięk i trzeba to podrasowac dobrym basem zreszta co wymagac od marki Pioneer :)



bzykla
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 19:38
Lokalizacja: Terespol
Kontakt:

Post autor: bzykla » czw kwie 05, 2007 16:32

moze troche za pozno ale proponuje od siebie przyciemnic szybki :)
sam mam taki plan
glosniki w polce MUSZA byc bo cala pojemnosc bagaznika musze miec codziennie do dyspozycji
pozdr.



Awatar użytkownika
Maciuś01
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: czw paź 26, 2006 17:08
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Maciuś01 » pt kwie 06, 2007 16:27

Stary ale się namordowałeś z tą półką. Wyszła naprawdę piękni to fakt i szcuneczek dla Twojej pracy.

Ale (może się czepiam) ale maskowanie = upodabnianie do otoczenia a twoja półka w niczym nie przypomina seryjnej a to tylko może rozochocić chłopców.

O montażu głośników w tylnej półce napisano już dużo Gb i nie będę wyrażał mojej opinii.

Powinieneś wrzucić głośnik basowy w skrzyneczkę do tego wzmacniacz 4- ro kanałowy.

Podłączasz przód pod jedną parę mostkujesz drugą i już nigdy nie powiesz że głośniki pod radiem grają ładnie. :okej:

Oglądając twoje dzieło widzę że zdolności manualne posiadasz więc z dorobieniem skrzynki dopasowanej do bagażnika nie miałbyś problemów a muza byłaby inna!!

Jest tylko 1 ale jak wsiąkniesz w car audio to można się uzależnić. :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości