[głośniki] Hertz, PowerBass czy moze Helix?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » wt wrz 12, 2006 21:50

No racja te z zestawu są za krótkie zapomniałem o tym bo z ciekawości je przykładałem nawet, ja i tak kupiłem nowe.
Ze wzmacniacza na zwrotnicę normalnie jak być pod radio to podpinał.
Tak masę można do karoserii choć czasem zdarzają się przez to zakłócenia ale spróbuj tak podłączyć a w razie problemów zawsze można dokupić jeszcze masę i poprowadzić z aku niestety te przewody do najtańszych nie należą.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » śr wrz 13, 2006 09:18

powalla pisze:Wzmak możesz dać pod fotel kierowcy(mniej kabli będzie i lepsza regulacja pod ręką).Wejdzie spokojnie (sam mam nawet 4 kanałowy) i pod fotelem jest łączenie wykładziny więc można powyciągać kable bez rozcinania .Jak dasz pod fotel to kupujesz tylko ok 3 m kabla (+) 10mm2 i ok 1m(-) też 10mm2.Kabel RCA też wystarczy 3m ,no i głośnikowe ok 4m kabla2,5mm2(będzie na przyszłość).Tak więc same plusy mocowania wzmaka pod fotelem(łatwo przykręcisz go 4 wkrętami do płyt gipsowych (25 mm max),bo pod wykładziną jest jeszcze druga 3 cm gruba i nie zrobisz dziury w podłodze)).Nie bój się o grzanie się wzmaka ,bo jest tam dość dużo miejsca i wystarczy do sprawnej wentylacji sprzętu.Co do wzmaka polecam Alpiny V12 (w używce) bo do mocarzy nie należą ,ale barwę dźwięku mają lepszą niż Monacory i Blaupunkty.Popatrz także na Signata Onyx cenowo podobnie jak Monacor ,a i firma zacna.
Myślałem nad wzmakiem pod siedzeniem, ale... jakoś mnie to nie przekonywujez tego względu, że często woże ze sobą rodzinkę i mógłby pod tym siedzeniem dostać pare razy z buta.. chyba, że będzie na tyle mały i wejdzie głęboko bez możliwości kopania w niego.

Alpine V12 - coś takiego? http://allegro.pl/item127128534__alpine ... _t300.html



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości