[instalacja] Podłączenie zestawu - czy dobrze?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » czw wrz 14, 2006 14:35

mam pytanko co do instalacji. Prosilbym o opis instalacji, dokladnie mowiac ktoredy jakie kable (o jakiej srednicy) pociagnac. Mam do zasilenia radio i wzmaka w bagazniku. Od radia musza isc kable do glosnikow z przodu (zestaw odseparowany Phonocar Y-line) no i ktoredy puscic kable zasilajace i te "z dzwiekiem ;)" do wzmaka do bagaznika?



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » czw wrz 14, 2006 16:25

Fredi88 pisze:mam pytanko co do instalacji. Prosilbym o opis instalacji, dokladnie mowiac ktoredy jakie kable (o jakiej srednicy) pociagnac. Mam do zasilenia radio i wzmaka w bagazniku. Od radia musza isc kable do glosnikow z przodu (zestaw odseparowany Phonocar Y-line) no i ktoredy puscic kable zasilajace i te "z dzwiekiem ;)" do wzmaka do bagaznika?


Z radia przez deche lecisz kablem RCA(ten z dźwiękiem) i puszczasz go najlepiej progiem, dalej pod tylnym boczkiem i dalej wychodzi prosto do bagażnika. Tak samo zasilający z aku+ z komory silnika, progiem itd..

Kabel RCA zwykły. Kabel zasilający polecali 20mm2 jak się pytałem :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości