[głośniki] Głośniki do mk4

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

body
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 09, 2006 22:13
Lokalizacja: Osieczna
Kontakt:

Post autor: body » ndz sie 20, 2006 12:35

Przeciez pytanie bylo jakie glosniki a nie czy oplaca sie dokladac glosniki do tylu. Ludzie jak wy sie ostatnio zachowujecie na tych forach, zamiast spamowac to lepiej nic nie piszcie.



Awatar użytkownika
ZAiKS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 15:59
Lokalizacja: z p2mforum.info :P

Post autor: ZAiKS » ndz sie 20, 2006 14:23

powalla pisze:Standard 16,5cm.,moja propozycja (tanio i dobrze) http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118957761 .Jeśli ci nie pasuje firma (bo mało znana,ale zapewniam cię ,że dobra(za tę kasę)) to kup inne głośniki systemowe(odseparowane) nie kupuj głośników coaxialnych(wspólosiowych).
Ten glosnik schowa sie ladnie w miejsce oryginalnych? Myslalem o wymianie oryginalnych na cos lepszego i sub do bagaznika.
Gdzie te zwrotnice zamontowac? W drzwiach?



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: powalla » ndz sie 20, 2006 15:18

body pisze:Przeciez pytanie bylo jakie glosniki a nie czy oplaca sie dokladac glosniki do tylu. Ludzie jak wy sie ostatnio zachowujecie na tych forach, zamiast spamowac to lepiej nic nie piszcie.
Przypomnę ci co napisałeś "Jakie glosniki beda pasowac do Golfa IV? (chodzi o tylne glosniki, w tylnych drzwiach). Jakiej firmy itd. " Podalismy i firmy i rozmiar więc o co chodzi?
do BODY zwrotnice montujesz np na drzwiach pod tapicerką(przyklejasz taśmą lub przykręcasz) ,choć widziałem zamontowane na widoku obok wofera.



body
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 09, 2006 22:13
Lokalizacja: Osieczna
Kontakt:

Post autor: body » ndz sie 20, 2006 16:38

powalla pisze:
body pisze:Przeciez pytanie bylo jakie glosniki a nie czy oplaca sie dokladac glosniki do tylu. Ludzie jak wy sie ostatnio zachowujecie na tych forach, zamiast spamowac to lepiej nic nie piszcie.
Przypomnę ci co napisałeś "Jakie glosniki beda pasowac do Golfa IV? (chodzi o tylne glosniki, w tylnych drzwiach). Jakiej firmy itd. " Podalismy i firmy i rozmiar więc o co chodzi?
do BODY zwrotnice montujesz np na drzwiach pod tapicerką(przyklejasz taśmą lub przykręcasz) ,choć widziałem zamontowane na widoku obok wofera.
no i daliscie mi rade jakie kupic ale kupilem te blaupunkty od kumpla ktory mial je w passacie. Glosniki ladnie graja i mi wystarcza. A najlepsze jest to ze dalem za nie 60 zł ;) Jescze raz dzieki za rady, bydz moze tamte glosniki jeszcze lepiej graja ale uwierzcie mi ze mi te wystarcza. A zbytnio dyskoteki w samochodzie nie lubie miec ;)

Pozdrawiam.

[ Dodano: 29 Sie 2006 21:16 ]
Sory ze pod moim postem, ale mam jeszcze jedno pytanko.
Czy do tweeterow tez sa potrzebne jakies dystanse?



Awatar użytkownika
miki00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 03:00
Lokalizacja: Polska

Post autor: miki00 » pn wrz 04, 2006 04:34

nie

jezeli kupisz oryginalne to są montowane na zatrzask

jezeli kupisz inne to musiśz je czymś przykleić



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości