[wzmacniacz] Który wzmacniacz

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Dj Darecki
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2252
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 18:08
Lokalizacja: NEB-raska
Kontakt:

Post autor: Dj Darecki » pt sie 04, 2006 11:38

ćwikła pisze:Powiem ci tak...nigdy nie kupilem jeszcze nowki( oprócz glosników) i nigdy nie mialem problwmów...a wole kupic uzywke klasy wyzszej niz za tą cene nówke klasy budzetowej
:) to tak jak ja hehe


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=252216][size=142][b][u]>>>VR6 US Mexicanos<<<[/size][/b][/u][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122620][size=142][b][u]>>>Black 1.9TD<<<[/size][/b][/u][/url]


[img]http://img4.imageshack.us/img4/148/podpis1.jpg[/img]

Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » pt sie 04, 2006 11:55

ćwikła pisze:Powiem ci tak...nigdy nie kupilem jeszcze nowki( oprócz glosników) i nigdy nie mialem problwmów...a wole kupic uzywke klasy wyzszej niz za tą cene nówke klasy budzetowej
Ok jak najbardziej to rozumiem. Czy jednak ten wzmacniacz Ground Zero o którym wspomniałem w pierwszym poście to faktycznie taka klasa budżetowa?



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » pt sie 04, 2006 11:57

Moim zdaniem nie ma co porównywac go z soundstream badz Helixem...choc osobiscie nie mialem okazji go sluchac

[ Dodano: Pią Sie 04, 2006 12:00 ]
A kolego i powiedz ile masz przeznaczone na ten cel...moze jestes w stasnie wytrzepac 2 klocki...wtedy polecilbym ci dls a3


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » pt sie 04, 2006 12:09

ćwikła pisze:Moim zdaniem nie ma co porównywac go z soundstream badz Helixem...choc osobiscie nie mialem okazji go sluchac
Ale podobnie chyba jest w drugą strone w porównaniu do buszmenów i firstów - czyli chyba taki średniak
A kolego i powiedz ile masz przeznaczone na ten cel...moze jestes w stasnie wytrzepac 2 klocki...wtedy polecilbym ci dls a3
Oj na pewno tyle nie dam rady, tzn rozsądek by mi nie pozwolił. Maks jaki bym dał za wzmacniacz to 600-700zł.



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » pt sie 04, 2006 12:10

jeśli chcesz wiedzieć coś więcej o GZ, zapytaj na 4um tuning.pl
jest tam jedna osoba, która ma w swoim aucie troche tego sprzętu i jest bardzo zadowolona



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » pt sie 04, 2006 12:12

blachy pisze:
ćwikła pisze:Moim zdaniem nie ma co porównywac go z soundstream badz Helixem...choc osobiscie nie mialem okazji go sluchac
Ale podobnie chyba jest w drugą strone w porównaniu do buszmenów i firstów - czyli chyba taki średniak
A kolego i powiedz ile masz przeznaczone na ten cel...moze jestes w stasnie wytrzepac 2 klocki...wtedy polecilbym ci dls a3
Oj na pewno tyle nie dam rady, tzn rozsądek by mi nie pozwolił. Maks jaki bym dał za wzmacniacz to 600-700zł.
To bierz tego soundsrteam..gosc daje do niego dokumentacje...karton itp....napewno bedziesz zadowolony

[ Dodano: Pią Sie 04, 2006 12:23 ]
Pozwole sobie wkleic kilka słów ludzi znajacych sie na car audio ze strony www.tuning.pl:
Red Point:"no ja instalowalemjadno GZ w yarisie...... no i coz moge powiedizec.... jka dla mnie katastrofa!! sprzet strikte nadajacy sie do napierdzielania.....

[ Dodano: Pią Sie 04, 2006 12:25 ]
Ogolnie polecam stronke www.tuning.pl i dzial car audio...siedzi tam sporo ludzi majacych duze pojecia o CA...zawsze pomoga



Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » śr wrz 27, 2006 07:13

Jednak zakupiłem tego GZ. Cena dobra i gwarancja jakby co. Jakie wrażenia? Myślełem że będzie ciut lepiej w porównaniu do samego radia. Ogólnie głośniki nawalają jak głupie i drzwi które wydawały mi się idealnie zrobione zaczęły się odzywać przy większej głośności, ale tylko minimalnie całe szczęście. Level ustawiłem w taki sposób, że radio na 2/3 głośności i zwiększałem do momentu pojawienia się zniekształceń. Podbicie basów wyłączyłem całkiem, gdyż było ich aż za dużo i w zależności od utworu gośniki grały nie za ładnie. Co mnie najbardziej ciekawi, to dlaczego jak usiadłem sobie na tylnej kanapie, dźwięk był dużo ładniejszy niż z przodu. Chodzi mi tutaj o tony niskie. Głęboki ładny basik, którego siedząc za kółkiem nie uświadczę. Owszem jest fajnie, ale nie aż tak jak z tyłu. Dlaczego tak?
BTW miałem przez chwilę podłączonego suba z tyłu w obudowie 20L i głośnik 25cm - POEZJA. Siłą mi go wydzierali z bagażnika. Już odładam kasę. Pewnie kupię coś takiego:
http://www.essa.com.pl/oferta/index.php ... 81&pid=995
Co o tym myślicie?

Pozdro



Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Post autor: Kowal_ » śr wrz 27, 2006 07:25

blachy pisze: BTW miałem przez chwilę podłączonego suba z tyłu w obudowie 20L i głośnik 25cm - POEZJA. Siłą mi go wydzierali z bagażnika. Już odładam kasę. Pewnie kupię coś takiego:
http://www.essa.com.pl/oferta/index.php ... 81&pid=995
Co o tym myślicie?

Pozdro
Sam na dniach będę miał taki subwoofer u siebie w aucie to napiszę w moim topiku (nieopodal, jeszcze świeży :P ) jak gra. Sam jestem ciekaw efektu.



Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » śr wrz 27, 2006 08:29

Nie omieszkam zerknąć :)

Pozdro



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości