nie działający system

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

nie działający system

Post autor: SPORTGOLFIK » śr mar 13, 2013 15:46

kable mam takie jak trzeba,jest taki przekrój zalecany przez producenta wzmaczniacza ,skrzynia basowa jest robiona przez specjaliste który robi to wiele lat ,jedynie ja dorobiłem ja mu dziury i włożyłem oczka halogenowe do sufitu bo miała być pełna ale sie rozmyśliłem a tak to mają przegrode zrobioną przez majstra , kondensator dokupiłem dla wzmaczniacza przedniego systemu jednak dla jaj podepne go do tylnego systemu bo na przód nie jest to taka moc zeby nie dawał rady (tył mnie nie obchodzi wogóle bo on gra i to zadowalająco nie za mocno nie za słabo) ,aleeee interesuje mnie przód ! przedni wzmaczniacz wogóle nie umie ruszyć przednich głośników nie wiem dlaczego jeżeli na nim początkowo grały głosniki tylne JBL białe w tej skrzyni co jest ,on ma pewnie ze 100 w RMS i pewnie ze 4 omy i daje rade ,tamte mają na przodzie pewnie z 90 watt i nie działają wcale nawet na minimalnym podkreceniu na wzmaczniaczu ,o co mu chodzi?? za słabe głosniki?? na samym radiu grają ale nie nadążają z tyłem bo są za ciche ,a te kostki dwie dali ze wzmaczniaczem i wtyczke do głosników wysokotonowych ,naklejke i instrukcje



Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

nie działający system

Post autor: SPORTGOLFIK » śr mar 13, 2013 15:54

z pólki tylnej bym podłączył na przedni system zeby sprawdzić czy działają ale sie pozbyłem półki z nimi bo itak grały mi w sufit wiec nie zabardzo mi to było potrzebne żeby mi prąd marniły , miały ze 200-300RMS ,szkoda bo bym sprawdził czy by mi je pociągnoł ,do tej pory grały na samym radiu i dobrze grały i głośno ale sprzedałem



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

nie działający system

Post autor: k0nr4d » śr mar 13, 2013 15:58

Dwa różne głośniki w jednej skrzyni i to ma być profesjonalne? Ciekawe. Ja wysiadam z tego tematu.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

nie działający system

Post autor: SPORTGOLFIK » śr mar 13, 2013 16:33

wrazie wątpliwości
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

nie działający system

Post autor: SPORTGOLFIK » śr mar 13, 2013 16:36

sory jeszcze masy nie dorysowałem przy aku ale to wiadomo jak aku podłąćzone jest w każdym aucie ,ku*wa nie chodzi mi o głośniki czytaj uważnie dlaczego mam dwa różne ! kupiłem lanzara na próbe , wpon kupiłem drugiego i dzis przyszedł zamontuje go i bedą takie same obydwa jezuuu...



Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

nie działający system

Post autor: SPORTGOLFIK » śr mar 13, 2013 16:46

i tak jak powiedziałem szary nie działa wogóle ,tzn zapala sie zielona dioda czyli jest oki ,ale nie ma dźwięku ,dlaczego??



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

nie działający system

Post autor: k0nr4d » śr mar 13, 2013 18:45

Uwalone kable RCA albo wzmacniacz.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
Poper
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 175
Rejestracja: sob gru 22, 2012 14:35
Lokalizacja: Ełk

nie działający system

Post autor: Poper » śr mar 13, 2013 19:12

Masakra jaki burdel xD
Pokaż front szarego wzmaka, tam gdzie masz wyjście na głośniki.



Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

nie działający system

Post autor: SPORTGOLFIK » śr mar 13, 2013 23:40

burdel to jest :) nieno wzmak szary działa na bank 100% sprawdzałem z godzine temu go na białym JBL u w skrzynii i działa daje dobrze wiec z nim jest oki i nadąża z tym lanzarem głosowo, lanzara jak podpiołem to też daje może nie głosowo ale basowo ale go słychać ,a tak to to jest dwu kanałowiec ale jutro walne fote wrazie wątpliwości :) nie znam sie na tym ale niby dwukanałowiec ,tak mi sie wydaje ,pozatym to 400watowiec nie wiem ile eremesowiec ale kupiony chyba z 5 lat temu jak nie lepiej wiec nie jest to nówka ale działał i nawet dobrze grał skoro oglądali sie za autem przy głośnej muzyce ,i nawet jakbym walnoł mostki na plusie itd to nic to nie da ,wolałem może nie zaoszczędzić na kablach ale na mniej więcej mocy przez to są one osobno jakby zasilane a że nie wyszło to sam nie wiem dlaczego,jeżeli działa głośnik co ma może ze 200watów a ze 100 w RMS to dlaczenie niedałby rade z dziewięcdziesiątkami? podobno i mniej mocy dla niego tym bardziej harczą ,a tu echo ani delikatnie ani nic ,wyłąćzyłem wszystko i zostawiłem pole popisu tylko dla szarego i nic ani nie pisknoł



Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

nie działający system

Post autor: SPORTGOLFIK » czw mar 14, 2013 00:07

P.S kabel RCA szarego również działa dlatego że sprawdzałęm na lanzarku kochany wiec nie czepiajmy sie RCA bo wiadomo zę działa ,a lanzar jest sam jedyny podłąćzony do białego wiec..... jeżeli działa na mocniejszym głośniku to wiadomo zę działa , a niechce dawać do fachowca bo on zadarmo tez nie zrobi a za te jego wycene to ja mam głośniki z 200 rms na przód albo lampy z ringami na przód więc nie bede sie dalej wypowiadał



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

nie działający system

Post autor: k0nr4d » czw mar 14, 2013 10:44

SPORTGOLFIK pisze: za te jego wycene to ja mam głośniki z 200 rms na przód albo lampy z ringami na przód
:helm:

Jeśli nie potrafisz ogarnać tematu, oddaj fachowcowi, bo coś jeszcze zepsujesz.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

nie działający system

Post autor: SPORTGOLFIK » pt mar 15, 2013 01:12

jutro własnie na 9 :00 jestem z gościem umówiony , stwierdził że podobno uruchomi to w 2 minuty ,ciekawe ile wezmie za te dwie minuty



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: nie działający system

Post autor: bogib184 » pt mar 15, 2013 08:40

Nie podchodź do tego, że to 2 minuty, bo wiedza kosztuje i traktuj to jako usługę. Jemu zajmie to 2 min. a drugi w tydzień nie podłączy.



Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

nie działający system

Post autor: SPORTGOLFIK » pn mar 18, 2013 17:08

noi mam przyczyne ,okazuje sie że była przerwa na przewodzie wtyczki RCA w radiu co zostaje ,zapłaciłem 35zł za robote,robił na poczekaniu ,poczekałem chwile , zajeło mu 5 minuty bo akurat wyjoł najpierw radio , polutował i chodzi ,odrazu polecił mi jakieś focale K2 zebym se kupił bo ładnie grają ale cenowo szokujące ,niechciało mi sie narazie patrzeć po ile wogóle one są ale musze napewno na przód coś kupić fajnego. także myśle ze temat do zamknięcia wreszcze ,



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości