Budowa "sensownego" audio z jednostką fabryczną?

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
phanteon
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2781
Rejestracja: pn sty 16, 2006 02:06
Lokalizacja: GDA

Budowa "sensownego" audio z jednostką fabryczną?

Post autor: phanteon » wt maja 03, 2011 22:11

powalla pisze:W tych co podałeś nie ma zwrotek i raczej popatrz na > http://allegro.pl/dls-r6a-woofery-dosko" onclick="window.open(this.href);return false; ... 30694.html oczywiście tu masz tylko woferki ale powołaj się na mnie , a znajdzie się komplet r6a w "dobrej" cenie :bajer: , no i dystanse zaraz możesz dokupić *jedna paczka) .

Tu masz wspomniane Helixy http://allegro.pl/helix-precision-jak-n" onclick="window.open(this.href);return false; ... 17769.html Na fotach nie ma zwrotek i tweeterów , więc trzeba dopytać i "poprosić" o fotki . Jednak jeśli to sprawny ful komplet p236 , to naprawdę okazja w tej kasie.
Dziękuję bardzo - jest tylko jedno "ale" jakie mam. Chyba wolę dołożyć nawet te parę dobrych złotych i robić wszystko w jednym miejscu - brać graty, materiały, montaż. Nie wyprze nikt mi się wtedy gwarancji na materiały, robociznę, spitolony montaż.

Pewna firma z moich okolic, podobno znana, zaproponowała mi:

Zestaw nr 1

-Zestaw odseparowany Powerbass L60Cx + dystanse MDF
-Wzmacniacz 4-ro kanałowy Carpower HPB604 - podstawowy wzmacniacz, z dobrym kopem
-Okablowanie DIETZ 20mm2 + kable sygnałowe + głośnikowe 2x2,5mm2 i akcesoria
-Montaż : głośniki, wzmacniacz, okablowanie + lekkie wytłumienie tapicerki + kości do nawigacji

Razem (sprzęt + montaż) : około 1200 zł

Zestaw nr 2

-Zestaw odseparowany Powerbass L60Cx + dystanse MDF
-Wzmacniacz 4-ro kanałowy U-dimension Glow 4075 - dobrze brzmiący wzmacniacz, z silnymi końcówkami
-Okablowanie DIETZ 20mm2 + kable sygnałowe + głośnikowe 2x2,5mm2 i akcesoria
-Montaż : głośniki, wzmacniacz, okablowanie + lekkie wytłumienie tapicerki + kości do nawigacji

Razem (sprzęt + montaż) : około 1500 zł

Zestaw nr 3 - oparty na profesjonalnych komponentach DLS w promocji !!!

-Zestaw odseparowany DLS C6A + dystanse MDF
-Wzmacniacz 4-ro kanałowy DLS CA41 -brzmienie i moc w jednym..
-Okablowanie DIETZ 20mm2 + kable sygnałowe + głośnikowe 2x2,5mm2 i akcesoria
-Montaż : głośniki, wzmacniacz, okablowanie + lekkie wytłumienie tapicerki + kości do nawigacji

Razem (sprzęt + montaż) : około 1900 zł



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości