[Radio, mk4] Gamma V - podświetlenie

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
DpZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 22:00
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [Radio, mk4] Gamma V - podświetlenie

Post autor: DpZ » pt sty 06, 2012 23:28

bongo pisze:
DpZ pisze: z kostki iso niby jest 6 pin a kostka od cd playera ?
Gniazdo dwupinowe z tyłu odtwarzacza :bajer:
2 pinowe mam cały czas podpięte


Auta:
Obecne -> Passat B6 HL 2.0TDI 4motion
Poprzednie -> VW MK4 HL 1.9TDI ASZ @150KM/350nm

Imprezy:
2016: Slow Flow Fest
2015: OldSchoolSuicide | VagFamilia
2014: CultStyle.pl | VAG Nysa
2013: VAG Event

Awatar użytkownika
DpZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: śr wrz 07, 2011 22:00
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

[Radio, mk4] Gamma V - podświetlenie

Post autor: DpZ » pt lut 17, 2012 13:50

podpowie ktoś ?


Auta:
Obecne -> Passat B6 HL 2.0TDI 4motion
Poprzednie -> VW MK4 HL 1.9TDI ASZ @150KM/350nm

Imprezy:
2016: Slow Flow Fest
2015: OldSchoolSuicide | VagFamilia
2014: CultStyle.pl | VAG Nysa
2013: VAG Event

Awatar użytkownika
mssg1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: sob sie 18, 2012 12:23
Lokalizacja: Poznań

Re: [Radio, mk4] Gamma V - podświetlenie

Post autor: mssg1 » czw lis 08, 2012 10:32

Podłączam się - brak wiązki do podświetlenia CD playera :/ Który dokładnie kabel z kostki pociągnąć i gdzie - lewy ale patrząc na panel radia czy od tyłu ? :P

Drugie pytanie tam z tyłu CD Playera jest jakaś miedziana śruba - czy tam się podłącza minus czy też może wystarczy sama wtyczka podłączona do radia ?


VW Bora, 1.9 TDI, 2004 rok, 101 KM, silnik w wersji ATD, automat, 5-biegowy TIP-TRONIC
Yamashka R6 :]

Salwinek91
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 386
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 11:05
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

[Radio, mk4] Gamma V - podświetlenie

Post autor: Salwinek91 » czw lis 08, 2012 22:47

Masz na pierwszej stronie napisane co gdzie podłączyć.

Szaro niebieski kabel z pinu 6 kostki czarnej ISO od radia musisz pociągnąć do lewego dwu pinowego złącza w cd player'ze.


VCDS, VAG K+CAN COMMANDER, VAG-COM, OP-COM

Awatar użytkownika
mssg1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: sob sie 18, 2012 12:23
Lokalizacja: Poznań

Re: [Radio, mk4] Gamma V - podświetlenie

Post autor: mssg1 » sob lis 10, 2012 13:48

U mnie akurat były inne kolorki ale na radiu jest nalepiona nalepka ze schematem i jak słusznie przypuszczałem słonko oznacza podświetlenie ;] A kostkę do podświetlenia CD Playera zrobiłem z rozciętego złącza AGP (6 pinów do zasilenia karty graficznej) ze starego zasilacza komputerowego i pasowała jak ulał :bajer:


VW Bora, 1.9 TDI, 2004 rok, 101 KM, silnik w wersji ATD, automat, 5-biegowy TIP-TRONIC
Yamashka R6 :]

Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

[Radio, mk4] Gamma V - podświetlenie

Post autor: SPORTGOLFIK » śr sty 15, 2014 02:00

panowie a czy do tego radia własnie idzie podłaczyć wzmacniacz? bo na tym radiu jak tam patrzałem to nie ma niebieskiego REM ,pozatym ja mam w bagazniku jakieś pudło na płyty i tez mi nie działa , pisze na tym firma i obok x12

a co do radia to skąd wejscia na kabel RCA? jak tam nie ma ,z głosnikowych pinów wziąść dolutowac przejsciówki na kabel RCA czy jak? czy lepiej dac se spokój i kupic inne radio z remem i rca



Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

[Radio, mk4] Gamma V - podświetlenie

Post autor: Jarek_NS » śr sty 15, 2014 09:23

Mój ulubiony forumowicz zadaje pytanie to trzeba odpowiedzieć.

Żeby w gamie mieć wyjścia RCA trzeba kupić adapter mini iso - RCA jest ich pełno na allegro.
https://car-tronic.pl/wtyk-mini-iso-zol ... p1096.html
SPORTGOLFIK pisze:pozatym ja mam w bagazniku jakieś pudło na płyty i tez mi nie działa , pisze na tym firma i obok x12
Jak opanuje zdolność jasnowidzenia to ci powiem co to jest? może jakieś zdjęcie? może zmieniarka, a może coś innego.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

[Radio, mk4] Gamma V - podświetlenie

Post autor: SPORTGOLFIK » śr sty 15, 2014 13:20

nie wiem bo jak to rozkreciłem to wyjołem 9płyt ,ale nie działa to ,wogóle zreszta wtyczka jest ale pasuje tylko do bety pasuje i ona była podpięta w ori radyjku ALE NIE DZIAŁA! chyba ze nie umiałem włączyć tego :D ,z tego co tam wyczytałem ze klikasz na radiu CD i to czyta i jak sie załaduje to leci muza .ale załozyłem spowrotem a zmieniłem radio i do dzis nie działa bo do nowego tez nie robiłem ,niechciało mi sie

P.S ,szkoda tylko ze nie opisałeś czy ten REM jest i gdzie,te RCA mnie zaskoczyło nawet nie wiedziałem ze idzie akurat do tego radia kupic :D i za taką kase ,jestem ciekawy czy ori radio zagrało by lepiej niz te co kupiłem

P.S ja wiem ze temat jest o podświetleniu zmieniary ale w :ass: to mam bo lepiej w jednym temacie mieć wszystko odrazu ,także nie róbcie spamu :okej:

jak chcecie to moge wam dac inne pytanie ale wątpie ze odpowiedzie bo tego mi nawet elektryk nie odpowiedział

a te zmieniarki co nad radiem czy pod radiem to tego nie kradną ze to na widoku sie montuje? ja bym sie chyba bał ,dlatego montują w bagaznikach tez ,u nas to nawet anteny cb bez kabli kradną a co dopiero :D i swiatła dzienne ,przez to ja radio biore do dom



Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

[Radio, mk4] Gamma V - podświetlenie

Post autor: Jarek_NS » śr sty 15, 2014 13:28

SPORTGOLFIK Do twojej wiadomości Betta V i GAMMA V mają takie same złącze zmieniarki to po pierwsze, po drugie jak byś powiększył sobie zdjęcie adaptera to byś zobaczył luźny kabel to właśnie jest REM czymś w końcu trzeba sterować fabryczny wzmacniacz, po trzecie to w twoim wieku pasowało by pisać tak żeby dało się to przeczytać, po czwarte nie nasza wina że mieszkasz w patologicznej okolicy.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

Awatar użytkownika
SPORTGOLFIK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt gru 02, 2011 20:25
Lokalizacja: KATOWICE

[Radio, mk4] Gamma V - podświetlenie

Post autor: SPORTGOLFIK » śr sty 15, 2014 13:48

haha patologiczna to mało powiedziane, ja bym tam dodał alkoholików i bandytów :) sami kretyni , hmm no tego remu nie widziałem no to jak jest to dobrze ,musze kupic to załoze to ori radio bo trach miec firmowe radio a bagazniku nic juz nie mam to takie radio starczy ,mam tylko przód i tylne drzwi pod wzmakiem



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości