Pioneer TS - W 3004 SPL

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

SIEKO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob sty 08, 2005 19:59
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: SIEKO » wt lut 21, 2006 09:32

moim zdaniem kabelki są oki i nie zmienię zdania hehe,oglądało to już wiele osób które się tez na tym znają i mówili ze są dobre,a co do sprzeczności to norma jak kupiłem głośnik to go testowałem to więc napier... nieźle tylko to nie było dudnienie tylko bardziej taki stukany bass,a tak na co dzień słucham lajtowo,mam wszystko wysterowane bo wczoraj wieczorem sie bawiłem,napiszcie mi coś o tym wygrzewaniu głośnika(zawsze nowa informacja się przyda) :bajer:
Zawsze mile widziane dobre rady,bo człowiek niby wie dużo ale może wiedzieć więcej,a już w dziedzinie car audio trochę pojęcia mam,ale jedni wiedzą to a inni coś innego i razem jest łatwiej znaleść odpowidz hehe :weedman:



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pn lut 27, 2006 21:47

http://www.caraudioreda.pl/obudowy.html mam taka obudowe jak droga z prawej od dolu tez wszystko wyliczane bylo glosniczek mam podobny tsw 121spl 750rms i identycznie gra jak mowisz malo auta nie rozniesie w kawalki na poszyciach peka ale basik nie do konca jest taki jak powinien.mysle ze te pionki tak graja



SIEKO
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: sob sty 08, 2005 19:59
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: SIEKO » wt lut 28, 2006 02:50

Nie coś musi być nie tak żeby mi skrzynia kupiona za 320zł na allegro z niewiadomo jakiej firmy grała lepiej jakościowo i miała lepszy basik ,może te wymiary skrzyni podane przez producenta to jakaś lipa hehe, sam głośnik pionka trzymałem w rękach bez obudowy w aucie i był lepszy basik jakościowo(jak sprawdzałem czy gra jak go kupiłem),
W nastempnym miesiący oddam głosnik do kolesia i zrobi mi skrzynie BP może wtedy lepiej zagra.
Czy ci tez tak furga pwietsze przez ten port ze aż psuje cały basik bo ja mam taki efekt jak by coś drgało w srodku hehe :bajer:



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » wt lut 28, 2006 20:12

ja mam bass refleks z boku i bardzo slabo slychac powietrze ale slychac,mam prosbe jak zrobisz nowa skrzynke i bedzie lepiej napisz mi na gg jej wymiary bede bardzo wdzieczny choc troche sie nasze glosniki roznia moca ja mam w szczycie 2000w 750 rms ale mozna sprobowac z inna skrzynka a ta do zyda pod inny glosnik



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości