Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Siodema
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 22:06
Lokalizacja: Marki

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: Siodema » śr sie 11, 2010 14:17

Raczej mają swoje własne mapy. Nie TOM-TOM, automapa itp



Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: azizi » śr sie 11, 2010 14:37

tak są swoje w oryginałach ale widziałem gdzieś jakieś informacje na temat odpalania ma np na avic'kach automapy


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

Siodema
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 22:06
Lokalizacja: Marki

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: Siodema » śr sie 11, 2010 15:12

Też gdzieś tam czytałem o tym, ale nie wiem jak to się sprawdza... trudno mi powiedzieć. NA polskich forach raczej mało jest takich tematów bardziej UK, US, DE



Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: azizi » śr sie 11, 2010 15:24

Spoko, czyli wszyscy miej więcej tak samo się odnoszą do takich wynalazków :)


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

JacekTDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 12:34
Lokalizacja: Jaworzno

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: JacekTDI » sob gru 11, 2010 20:59

mam Pioneer Avic F-900BT z softem z sierpnia bodajże, polskim lektorem i całym menu z polskimi napisami, nawigacja spisuje się bardzo dobrze, w czasie załączania pisze na niej "Navigon teleatlas", sprzedający dał mi do tego radia płytkę z instrukcją i plikami jak złamac oprogramowanie by wgrać automapę, ale jak narazie uwazam, że ta Navigona sprawuje się świetnie, zwłaszcza, że i Navigon i automapa biora mapy od Autoatlasa. co do samego radia to sprawuje sie bardzo dobrze (3 miesiace), ładnie gra 9sporo regulacji, między innymi do Subwoofera - przeciwfaza, Level, częstotliwośc, wł/wył, duży korektor graficzny, no i sporo ustawien o których nei mam pojęcia, bo instrukcji nie chcialo mi się ściągnąć), czyta z kart SD, odtwarza filmy/koncerty/teledyski/DiviX, z pendrive`a pod usb tez wszystko ładnie chodzi. Sprzedajacy mowil mi że podpiał pod niego nawet dysk przenośny WD 320GB, tyle ze musiał poprowadzić do dysku z zapalniczki osobne zasilanie, bo to USB w radiu tylko pendrive`y pociągnie. Bluetooth z telefonem Blackberry nie chce się sparować :/
Radio kupiłem używane, ale wygladało jak funkiel nówka, z pękiem kabli zasilającogłosnikowych, mikrofonem i anteną GPS, za 1600PLN na Alledrogo:)



Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Co sądzicie o takiej stacji multimedialnej

Post autor: azizi » sob gru 11, 2010 22:56

hmm szkoda że nie chce się sparować z telefonem, poszukaj może jakiegoś update na stronie pioneera, ja mam obecnie pionnera z bt też ale 1din i nie ma problemu z łącznością na moim htc hd2, nawet gdy zamiast windowsa mam androida


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 63 gości