do MK2 400-500 zł.

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » czw cze 03, 2010 22:29

Morton;], po pierwsze pisz tak, żeby ludzie mogli Cię zrozumieć, bo to co reprezentujesz, to chaos. Po drugie więcej głośników, wcale nie znaczy lepiej. Odseparowany przód + subwoofer w bagażniku to najprostszy sposób do uzyskania dobrego grania.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Morton;]

Post autor: Morton;] » pt cze 04, 2010 18:17

k0nr4d, zgodzę się, ale czym przeszkadzają jeszcze dwa golosniki na tył. Przód i tak głośniej gra bo jest pod wzmakiem; a tył daje tylko lekki pogłos który moim zdaniem lepiej się spisuje bo jeździłem z i bez. Jak kto woli możesz mówić ze te z tyłu maja opóźnienie i psuja dzwiek ale to nie jest audio za grube tysie tylko ma przyzwoicie grac pozdro :grin:



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » pt cze 04, 2010 19:36

Morton;] pisze:ale czym przeszkadzają jeszcze dwa golosniki na tył
Psują scenę. Kiedy jesteś na koncercie stoisz przodem, a nie tyłem do wykonawcy.
Morton;] pisze:to nie jest audio za grube tysie tylko ma przyzwoicie grac
Dlatego obojętnie czy z przodu masz zestaw za 200, czy za 1000zł, do tyłu nic innego się nie pakuje oprócz subwoofera.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Morton;]

Post autor: Morton;] » pt cze 04, 2010 22:48

jak kto woli :bigok: jeździłem bez i z i uznałem ze z lepiej, tył gra a wiele ciszej' wiec praktycznie go nie słyszę ale uznałem ze dźwięk się niesie tak bardziej po całym aucie:grin: a jak masz w domu 5.1 to tylu nie podlanczasz? :jezor:



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » sob cze 05, 2010 10:24

5.1 służy oglądaniu filmów z dźwiękiem przestrzennym, aby zwiększyć realizm dźwięków, które wydobywają się z różnych stron.


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
Czarson
Forum Master
Forum Master
Posty: 1948
Rejestracja: pt maja 16, 2008 21:12
Lokalizacja: Puławy/Oslo
Kontakt:

Post autor: Czarson » sob cze 05, 2010 10:50

ja np. włąśnie mam mk2 i jestem na etapie robienia car audio i postawiłem robić to stopniowo czyli na pierszy ogień poszedł zestaw do przodu ja postawiłem na zestaw odseparowany, plus kable i dystanse i mata do wygłuszenia dzwi, nastepny to znalezienie wzmaka do napedzenia tego a w dalszej przyszłości sub do bagażnika :bigok:


co myślisz o moim golfie? viewtopic.php?f=87&t=436585 zapraszam do komentowania :)
Mój nowy Edition One GTI viewtopic.php?f=87&t=543801" onclick="window.open(this.href);return false;
Kupię listwy wąskie od pakietu GTI 3d do mk2

Morton;]

Post autor: Morton;] » sob cze 05, 2010 13:36

no dobra nie dajemy głośników z tylu :okej: bo psuja scenę która i tak mamy już popsutą przez słuchanie mp3 no chyba ze ktoś :gora: dla 1 piosenki kupuje plyte to luz :helm:



lysy_86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 09, 2010 18:11
Lokalizacja: Słaboszewo

Post autor: lysy_86 » sob cze 05, 2010 17:21

szukam dobrych glosnikow z radiem co polecacie oczywiscie do Golfa III 5 furteczek


Golf to jest to. Szacun

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości