zestaw do mk3 5d

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » wt kwie 21, 2009 18:29

kris87 pisze:a więc mówisz żeby tył zostawić ori...czyli miałby być tylko jakimś tam uzupełnieniem lepszego przodu? czy całkowicie go wyłączyć? mówisz też że helix jest bee...to lepiej hertza ale może zamiast wspomnianego 165.2 to 165.3, czy może coś ze stajni PB?
Tył możesz zostawić, a po to masz Fader w radiu, żeby z niego korzystać. Jak pasażerowie będą się sadzić, że nie gra z tyłu to im właczysz i tyle.

Co do ESK pod radiem to czarno to widzę. Pod radio dobre głośniki to PB S6C i Seria Element z U-dimension.
Generalnie musisz wszystko przemyśleć. Czy kupujesz teraz lepsze głośniki i zbierasz na wzmacniacz, czy robisz tylko głosniki pod radiem i zbierasz na suba i wzmacniacz do niego.



Awatar użytkownika
KrzychuGT
low green GT
low green GT
Posty: 879
Rejestracja: śr lut 04, 2009 17:52
Lokalizacja: Żmigród
Kontakt:

Post autor: KrzychuGT » wt kwie 21, 2009 19:41

nie mam ciśnienia na suba. mam starą skrzynie z poprzedniego autka i jakiś tam basik jest. stopniowo będe zbierał klocki (wiadomo wypłata :helm: ) i dlatego wolę zacząć od drzwi.
no to oki...dajmy na to wezme te hertz-e esk 165.3 + piecyk do nich. tylko jaki? nie wiem np. magnat 360 classic i w mostek go? naprawde nie mam bladego pojęcia...tylko coś w rozsądnych pieniądzach...


Panie Boże spraw by mi się chciało tak jak mi się nie chce :grin:
Od GT-ka do CL-a?!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości