Marka Boschmann

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

PrzemekC2

Post autor: PrzemekC2 » wt wrz 27, 2005 13:39

Ja zamontowałem moj sprzet wczoraj...boschmann 165mm 150W.co prawda nie jest to zadna rewelka ale jak dla mnie cena za jakosc jest OK...



Awatar użytkownika
guitarman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: sob sie 20, 2005 10:25
Lokalizacja: Zamość nad Łabuńką
Kontakt:

Post autor: guitarman » śr wrz 28, 2005 15:47

Boschmann? w zyciu. kupilem 87 mm glosniki, pasm o przenoszenia do 27 kHz a sopranu to wogole nie daje. to nic nie daje tyle tylko ze jest (-: nie polecam.


GOLF. Connecting People (-:

Aktualnie:
Ford Sierra 1.8 TD GL

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » śr wrz 28, 2005 16:19

Bo głosnik 87 nie daje sopranu a to że ma pasmo przenoszenia do 27000 to nie znaczy ze zastąpi tweeter


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
guitarman
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: sob sie 20, 2005 10:25
Lokalizacja: Zamość nad Łabuńką
Kontakt:

Post autor: guitarman » ndz paź 02, 2005 07:03



GOLF. Connecting People (-:

Aktualnie:
Ford Sierra 1.8 TD GL

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » ndz paź 02, 2005 09:03

Ale to jest zestaw współosiowy a nie odseparowany a to zupełnie inna chistoria po za tym pisałem które zestawy z boschmanna się kupuje.


TUTENHAMON

Awatar użytkownika
cycek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 21:21
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: cycek » czw paź 20, 2005 19:02

...JA BYM WOLAŁ DOŁOŻYĆ TROCHE GROSZA WIĘCEJ I KUPIĆ COŚ BARDZIEJ SPRAWDZONEGO .. ALE TEŻ SŁYSZAŁEM ZE TO NIE JEST ZŁA FIRMA ..;)



Gacu16
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 219
Rejestracja: sob lut 25, 2006 16:29
Lokalizacja: Śląsk

boschman

Post autor: Gacu16 » pn mar 06, 2006 15:11

Witam wszystkich forumowiczów,ja już od jakiegoś czasu dłube z audio w autach mojego starszego i powiem to tak mówicie ze forma poschman jest hu...owa i ze lepiej dołożyć kilka groszy i kupić coś lepszej marki ale ja niewiem ile dlawas jest to kilka groszy bo zeby kupić głośnik niskotonowy boschmana o mocy 700w(ciekawe czy tyle ma:P:P) trzeba wydać 155zł ,awiec niedużo a teraz wrzućcie mi tu jakieś propozycje głośników które maja podobną moc(innych parametrów niepodaje bo pisze naszybko i z pamieci ale podajcie w przybliżeniu)i są jaktoujmujecie kilka groszy droższe. oto foto tak owego głośnika i link doniego http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=88315577 .Pozdro



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz mar 12, 2006 12:00

ja mam wzmaka boschmena z8529 tutenhamon mi polecil mi ten model i za te kase jestem bardzo zadowolony a co do glosnikow to niewiem i nic nie napisze



mortas
Fuel is my Blood
Fuel is my Blood
Posty: 370
Rejestracja: pt gru 03, 2004 01:48
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: mortas » ndz mar 12, 2006 18:32

Trzeba wziąść poprawkę na to co jest napisane na głośnikach czy pudełkach. Najważniejszą sprawą, jest określenie swojego pułapu cenowego i raczej konsekwentnie trzymanie się go. Nie powiedziane że Buszmen zagra źle. Jedni go montują i w zupełności im wystarcza, drudzy go zamontowali i okazało się że to śmieć (ci stracili najwięcej) i trzeci którzy poczytali trochę opinii i kupili coś z wyższej półki. Myślę że decydujące znaczenie będzie miało jakość wygłuszenia, sposób montażu głośników, kable czyli takie rzeczy na które raczej mało zwracamy uwagę. Nie należało by też łączyć sprzętów, z zupełnie innych półek cenowych. Ale to wszystko opisane jest w FAQ- no i są różne fora sieciowe, na których można sie naprawdę dużo dowiedzieć.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=47926]>>MOJA BYŁA LALECZKA<<[/url]
[url=http://avatars.jurko.net][img]http://img1.jurko.net/avatar_14129.jpg[/img][/url]

www.konstel.webs.com

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości