Zestaw w usa

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
yolmen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 09:19
Lokalizacja: Largo , Florida

Post autor: yolmen » czw paź 02, 2008 20:20

e koledzy mam problem nie moge wyjac radia :grrr: czy sony potrzebuje jakies specjalne chwytaki czy cos ?



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » czw paź 02, 2008 20:30

yolmen pisze:e koledzy mam problem nie moge wyjac radia czy sony potrzebuje jakies specjalne chwytaki czy cos ?
Porstokątne blaszki takie jak do Pionka czy JVC. Od bidy śledzie z obudowy komputera :goof: :bigok:



Awatar użytkownika
yolmen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: ndz maja 06, 2007 09:19
Lokalizacja: Largo , Florida

Post autor: yolmen » pt paź 03, 2008 02:22

dzieki :pub: sledzie pomogly ;] jutro (piatek) przyjdzie zamowiony sprzet :] dzisiaj sprawdzalem troche drzwi i jak kable pusicc to bylo juz cos bo z radia sa kable do suba , i jest gruby czerwony kabel "5" z aku puszczony , glosniki w drzwiach Pyle , ale slabe ;p

[ Dodano: 20 Paź 2008 01:54 ]
witam chcialem sie pochwalic ze juz ten zestaw doszedl i montuje obecnie podpiolem wzmacniacz w bagazniku puszczone kable o wygluszone jedne drzwi , pierwszy raz ale chyba zle nie jest :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

calosc zmontowana , gra ladnie czysto musze jeszce zestroic, aczkolwiek juz czuje ze jak dla mnie troche jeszcze malo basiku, wie chyba jednak bedzie trzeba zainwestowac jeszcze w jakis sub.
Ostatnio zmieniony pn gru 15, 2008 03:48 przez yolmen, łącznie zmieniany 2 razy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości