Przegrzewające się radio

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Cookiemonster
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 724
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 12:19
Lokalizacja: Dabrowa górnicza

Post autor: Cookiemonster » ndz sty 20, 2008 11:59

No tak osłonka , a może jednak jakiś Fan umiescić aby wyciągał ciepłe powietrze z radia . Przecież na rynku niczego nie brakuje (wiatraki są praktycznie każdych rozmiarów) , tylko pytanie czy jest w radiu miejsce na umieszczenie takiego wiatraka (jak np. do karty graficznej w PC) :)


Kłamca z dwumetrowymnosem !

Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » ndz sty 20, 2008 13:25

Adrian_3dfx pisze:co by tu wykombinowac zeby oslonic radio ale tam nie ma miejsca na nic :grrr:
nie sądze żeby to coś pomogło, lepiej poszukaj miejsca skąd wylatuje ciepłe powietrze i usuń usterkę



krzysaudi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 13:02
Lokalizacja: Działdowo

Post autor: krzysaudi » ndz sty 20, 2008 14:31

Witam.
Mialem doczynienia w ostatnim czasie z kilkoma takimi radiami Kenwooda .Mimo że cenie je to zauważylem ze sa one bardzo wrażliwe na przegrzewajacą sie końcówkę mocy.Jedna taka sztuka siedziala w Maluszku i zachowywała sie włąsnie w ten sposób a przecież ten samochód nie posiada w tym miejsca nawiewu cieplego powietrza a nawet dociera tam dużo zimnego powietrza z zewnatrz.Po prostu wymiana koncówki pomogla.W innych przypadkach także koncówki mocy lecialy.


4 rzeczy = Edycia , elektronika , Audi i Audi :)

Awatar użytkownika
Adrian_3dfx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: sob gru 08, 2007 13:02
Lokalizacja: Łapanów/k. Krakowa
Kontakt:

Post autor: Adrian_3dfx » ndz sty 20, 2008 21:51

Cookiemonster pisze:może jednak jakiś Fan umiescić aby wyciągał ciepłe powietrze z radia
nie glupi pomysl...radiator jest ale tak maly ze moge sie zalozyc ze robi sie czerwony podczas pracy radia...poszukam i dam znac co i jak

[ Dodano: 23 Sty 2008 18:41 ]
no wiec sprawa wyglada nastepujaco: zabralem radio do pana kowalskiego-elektryka.ten natomiast po "ogledzinach" stweirdzil iz wszytko "dziala zgodnie z wola boza" :helm: (to sa jego slowa). uznalem to za oznake iz radio jest wporzadku. kiedy powiedzialem o pomysle zamontowania waitraczka oburzyl sie okropnie ze chce ingerowac w konstrukcje inzynierow :grin: i ze to radio ma wystarczajaco odpowiednia chlodnice(chodzilo mu o radiator). powiedzial ze jako elektryk moze mi polecic jedynie zmiane auta :crazy: bo to jego wina a konkretnie uklad elektryczny chyba ze mnie stac na nowy. pokiwalem glowa i wyszedlem z mysla iz nie wroce tu juz nigdy...


mój mk3 turbo ropa:D
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2088617#2088617

2 boost piny do sprzedania mam
pisac na priv jak cos

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości