Wielka prośba, Zablokowane radio VW GOLF III

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

rabbit

Post autor: rabbit » pt maja 06, 2005 22:55

poszukaj na necie jest soft do generowania master code na postawie S/n


60 zl to zlodziejstwo



bartusboy

Post autor: bartusboy » pt maja 06, 2005 23:54

Szukam i szukam w internecie takiego programu do generowania ale niestety nic nie znalazlem :(



Awatar użytkownika
SulecK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 22:16
Lokalizacja: Slask
Kontakt:

Post autor: SulecK » sob maja 07, 2005 14:25

Jak nie masz kodu to porazka. Idz do serwisu tam ci za 20pln odczytaja ostatnie cyfry z pamieci i to bedzie kod. Jakbys go mial to wciskasz klawisze na raz TA i jakis tam byl jeszcze, trzymasz i sie wyswietli cos. Jak nic to poczekaj 30min z odpalonym radiem. Wiecej znajdziesz na
www.elektroda.pl



Awatar użytkownika
Kbolo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 15:23
Lokalizacja: Morąg

Post autor: Kbolo » wt maja 10, 2005 00:03

Jeżeli nie znasz kodu do radia to znajdź kogoś, kto zna się na elektronice. Kod do radia zapisany jest w pamięci EEPROM 24CXX
np:
ALPHA 24C01 - komórka pamięci 36 cyfra 1 - czwarta cyfra kodu
- komórka pamięci 36 cyfra 2 - trzecia cyfra kodu
- komórka pamięci 37 cyfra 1 - druga cyfra kodu
- komórka pamięci 37 cyfra 2 - pierwsza cyfra kodu
- komórka pamięci 40 - licznik błędów
- komórka pamięci 34 i 35 - program startowy

więcej ci nie powiem, bo nie mam pewności że radio jest twoje.
No chyba, że podasz na forum dokładny typ (lub zdjęcie) i numer radia to wtedy pomogę.

Pozdrowienia !!!



Awatar użytkownika
zamoscianin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 09, 2005 13:45
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: zamoscianin » śr lis 23, 2005 00:46

Wszystkich ziomali mieszkających w Zamościu (majacych problemy z car-audio , code itp.....) zapraszam do kolunia ze Skokówki (kilka domów za gabinetem stomatologicznym -jadąc od Zamościa fochowiec ma na imie Marek). Odkodowuje radyjka w ciągu kilkunastu minut....i jest tani ;-). Pozdrówka


Moje nXt aUtKo to juz bedzie MK3 GTi150KM lub Corrado

darecky12

Post autor: darecky12 » sob lis 26, 2005 20:42

Witam,
jestem z bialego. Mam ten sam problem z radiem. Kupilem golfa mk3 2 miechy temu na gieldzie od dziadka, ktoremu golfika sprowadzili w ubieglum roku w listopadzie z Holandii . Radio jest gluche. Nic nie dziala. Dziadzio mowil ze nie dostal kodu razem z samochodem. Pisal nawet do Holandii do wlasciciela ale ten sie nie odezwal. Nie chce kupowac nowego radyjka. Wiec prosze o pomoc. Odkodowanie kosztuje 50 zeta. A tyle jest warte radyjko na chodzie i bez kodowania. Aha w moim golfiku jest taka klawiatura numeryczna obok radyjka, chyba to immobilajser??? Help.
Pozdro

daro

P.S. Prosze tylko bez sarkasytycznych uwag..... jezeli sie kupuje samochod ktory przechodzi przez 5 rece to wiadomo ze ksiazki serwisowej nie ma.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości