MK2 głośniki w orginalnym miejscu w desce

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » ndz lip 08, 2007 23:43

McFafik,
A CO MYSLICIE JEDNAK O POZOSTAWIENIU Twetera w orginalnym miejscu ?? na podszybiu
powiem tak, ja na car audio kompletnie się nie znam, (sam dopiero zaczynam czytać, szperać itd, bo wkoncu trzeba, zeby coś ładnie grało w aucie :P) ale zacytuję Ci fragment artykułu a systemach audio:

"...ze swej strony podpowiadam, że warto pokusić sie , wykonać specjalne panele i zamontować głośniki w przednich drzwiach auta( tu autor pisze o głośnikach midbasowych).Natomiast miejsce na podszybiu możemy przeznaczyć na zamontowanie głośników wysokotonowych - tweeterów."
"...Głośniki wysokotonowe najkorzystniej zamontować w przednich słupkach. Zdaję sobię sprawę, że adaptacja słupków, wykonanie specjalnych paneli, a następnie ich obszycie przekracza możliwości młodego miłośnika muzyki. Nie będzie wielkim błędem zamontowanie głośników na desce rozdzielczej u nasady przednich słupków, ewentualnie , jak już wspomniałem , w fabryczne miejsca na podszybiu, jeżeli są takie w naszym samochodzie" tekst Wiesław Brzyszko, Auto tuning Swiat nr5 2006

także po lekturze tego artykułu ja spokojnie tweetery pakuje w miejsce na głosniki w podszybiu...a moze kieeeeeedys jak sie bardzo będe nudził to sam spróbuje zrobic sobie takie panele na słupki

pozdrawiam i dzięks za pointa :pub:


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości