Całkiem zielony, podstawy od radia do subwoofera

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » pn kwie 30, 2007 16:17

zmick, :pub:



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn kwie 30, 2007 17:23

zmick ja odbiję pytaniem na pytanie. A słuchałeś w samochodzie jakiegokolwiek lepszego sprzętu, że twierdziśz, że ten sub solinga gra dobrze :?:

A ja Soliga chętnie posłucham na jakimś zlocie i wtedy będę mógł powiedzieć, czy gra dobrze czy tragicznie.

Jeszcze trochę i dojdziemy do tego, ze alfredy za 49,90 grają przyzwoicie.



Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » pn kwie 30, 2007 18:31

Jeszcze trochę i dojdziemy do tego, ze alfredy za 49,90 grają przyzwoicie.
nie przesadzajmy..... ale mam tego solinga kumpel ma skrzynkę Blaupunkta dał 300 zł i ten blaupunkt sie chowa.... na każdym poziomie głośności nie ma szans soling przebija go mocą i głębią (jakością) basu...



Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » pn kwie 30, 2007 18:33

Sorki Kubus20 do Ciebie nic nie mam. Bardzo cenię Twoje wypowiedzi i Twoje zdanie. Zjeżyły mnie tylko trochę wypowiedzi gostków na temat jakiegoś sprzętu, przed jego odsłuchem. Często, a właściwie prawie zawsze słuchałem Twoich rad i źle na tym nie wyszedłem: przód POWERBASS, Radyłko PIONEER, Wzmacniacz CARPOWER 4 Kanały, kable głośnikowe - CORDIAL, Kable do spięcia wszystkiego - DIETZ 20 mm2 + tył CARPOWER. Jestem bardzo zadowolony i wiem, że wiesz co piszesz, ale napisałeś również że konkretne zdanie na temat skrzyneczki o której mowa zabierzesz jak ją odsłuchasz. Wk... mnie trochę zabieranie zdania, czy opiniowanie sprzęcika przez klajentów którzy nie słyszeli jak "brzęczy" subik o którym mowa. Wiem że nie warto kupować Alfredów ani Buszmenów (Chociaż w domku mam kolumienki na Buschmenach po pewnych modyfikacjach i nie jest źle - ale w samochodzie kichy nie zdzierżę). Kupiłem skrzyneczkę za niewielkie pieniądze, wg. mnie pomyka bardzo, ale to bardzo przyzwoicie. Przetastuj (cie) panowie którzy lepiej się znacie i poddajcie ocenie. Od tego chyba między innymi jest to zacne forum.

Pozdrawiam wszystkich



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » pn kwie 30, 2007 18:50

zmick pisze:2. Kiler słuchałeś skrzyneczki Solinga wypowiadając się o niej?
Tak, słyszałem w dwóch różnych zabudowach i żadna mnie nie powaliła.
Pytanie: zmick, słuchałeś innych subów w tej kwocie twierdząc, że soling jest najlepszy?
Kubus20 pisze: A słuchałeś w samochodzie jakiegokolwiek lepszego sprzętu, że twierdziśz, że ten sub solinga gra dobrze
Dobre pytanko, bo skoro wymieniasz tu "zainteresowania i wykształcenie" to chyba nie słyszałeś za wielu zestawów albo, no offence – jesteś ogrodnikiem i interesujesz się jedwabnikami…
zmick pisze:Wk... mnie trochę zabieranie zdania, czy opiniowanie sprzęcika przez klajentów którzy nie słyszeli jak "brzęczy" subik o którym mowa.
Mnie wk... robienie z lipy cuda i chwalenie tego na prawo i lewo, nie mając przy tym zbyt wielkiego porównania do innego sprzętu. Co do kwoty podanej przez autora - są bardziej osłuchane i sprawdzone konstrukcje, których polecanie to nie tylko powielanie usłyszanych opinii.
Gobo90 pisze:ale mam tego solinga kumpel ma skrzynkę Blaupunkta dał 300 zł i ten blaupunkt sie chowa...
Toż toś wypasy CarAudio porównał - Blaupunkt i Soling :panna: ...


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
zmick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 08, 2006 15:06
Lokalizacja: Augustów

Post autor: zmick » pn kwie 30, 2007 18:56

Kiler pisze:Tak, słyszałem w dwóch różnych zabudowach i żadna mnie nie powaliła.
Sorki stary, ale ja nie o zabudowach, tylko o konkretnej skrzyneczce...



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » pn kwie 30, 2007 19:00

zmick pisze:
Kiler pisze:Tak, słyszałem w dwóch różnych zabudowach i żadna mnie nie powaliła.
Sorki stary, ale ja nie o zabudowach, tylko o konkretnej skrzyneczce...
...nie taki znów starrrry :bigok: Mówiąc zabudowa miałem na myśli nagłośnione auto, którego jednym z elementów był ww. sub :panna: ... yyyyy mam wrażenie, że się czepiasz :smoke: .


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości