Moje pierwsze audio :P

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
rerekumkum
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pt lut 17, 2006 17:29
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Post autor: rerekumkum » czw sty 25, 2007 01:12

tyniu pisze: ale mysle ze juz niedlugo bedzie nowe i lepsze od tego dzieki temu forum ;]
no i gitara :) bardzo dobrze (dla Ciebie) ze sie nawrociles na rozsadna droge :bigok:

sprzedaj jak najszybciej to co masz, znajdz na to jakiegos frajera, zastosuj sie do kilku zasad, przeczytaj FAQ, zloz poprawny sprzet a rogal z twarzy Ci nie zejdzie :okej:
jak juz bedziesz mial sprzecik, wsiadziesz do czyjegos autka z elipsami z tylu i tubą w bagarianie, bedziesz wiedzial dlaczego tak Cie wszyscy przekonywali do zmian :pub:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=112108&postdays=0&postorder=asc&start=105

Pan_sowa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 13, 2006 13:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Pan_sowa » czw sty 25, 2007 01:52

Szału ten zestaw nie robi, ale przynajmniej robisz coś sam i włożyłeś w to troche pracy, szkoda tylko że wczesniej nie zapytałeś, albo nie poczytałeś, koledzy cie juz sprowadzili na dobrą drogę ale to nie oznacza od razu musisz wszystjo sprzedać, fakt że ten sprzęt nie jest najlepszej jakosci ale sprzedawać ci sie tego nie opłaca, narazie zainwestuj w normalny przedni system, pojeździsz trochę, posłuchasz, poczytasz i sam dojdziesz do tego co jest nie tak, jak się z tym osłuchasz bedziesz wiedział(słyszał) czego ci brak, jakie brzmienie lubisz i bedziesz mugł cos zmodyfikować wymienić, najlepiej dojść do tego samemu żebys potem wiedział czego dokłądnie chcesz i w jakim kierunku chcesz isć, oczywiscie trzymając sie kilku podstawowych zasad o których wspomnieli koledzy.

Jest jeszcze jedna sprawa o której chce napisać jeśli jest okazja, nie ma to może jkiegoś wielkiego znaczenia, ale troszke mnie to drażni od razu napisze że nie chce nikogo obrazić (bo może ktoś mnie zle zrozumie) tak to tylko pisze bo tez kiedyś o tym nie wiedziałem, mianowicie jak ktoś nazywa subwoofer w kształcie rury "tuba" to to właśnie mi się kojaży z dresiarstwem bo to nie jest żadna tuba, tuba to po prostu inny rodzaj obudowy wentylowanej, która nie ma typowego okrągłego tunelu bas reflex tylko szczeline i specjanie dobrany i wcześniej obliczony tunel.Sub w kształcie rury to po prostu sub tylko w innej obudowie, ale osobna sprawą jest jak to gra i to że zwykle takie kupne rury są z kartonu:)Jeśli ktoś chciałby się więcej dowiedziec na ten temat to polecam poczytać chodzby tutaj http://diyaudio.pl/viewtopic.php?t=4444 ... &start=484



Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » czw sty 25, 2007 12:01

Mogles poczytac dokladniej forum,tylne glosniki sa zbedne lepiej bylo na nie kasy nie wydawac a kupic jakis porzady zestaw przedni,postaw tez na lepszy wzmacniacz i skrzynka byla by lepsza niz taka tuba. :chytry:


NORD-VAG.PL

losblancos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 20, 2006 17:09
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: losblancos » śr lut 07, 2007 15:25

Z duzym prawdopodobienstwem pytanie ktore zadam dla czesci forumowiczow okaze sie ze jest debilne....

Mimo wszystko zaryzykuje:

Mam golfa 3 1.9D 5 drzwiowego z zamontowanycm radiem Sony Xplode (https://ssl.allegro.pl/item161943615__n ... 12_mc.html)

a w przednich drzwiach zamontowane jakies glosniki PowerBass czy jakos tak-nie pamietam dokladnego modelu-zaplacilem za nie po 100zl od sztuki.

Generalnie jestem bardzo zadowolony-nie spodziewalem sie ze radio + glosniki bez zadnego wzmacniacza moga tak ladnie grac.

Nie mam nic w tylnych drzwiach a myslalem nad zakupem tych samych glosnikow aby jeszcze bardziej zwiekszyc "doznania"

Niestety czytam cyt"montowanie glosnikow w tyle to glupota".....

Przepraszam z gory :kwiat:


PSP
PS2
PC
GC
DREAMBOX 500S
no i kochany golfik :)

Awatar użytkownika
sworcjusz_kg
"Rabbit is in my mind"
Posty: 309
Rejestracja: śr lis 22, 2006 23:34
Lokalizacja: ZKL/GDA
Kontakt:

Post autor: sworcjusz_kg » śr lut 07, 2007 17:13

1. Nie widze zadnego pytania (nawet debilnego)

2.Jesli zauwazyles ze wszyscy sa odsylani do faq nim zadadza wciaz powtarzane pytania, bo tam wlasnie znajda odpowiedz to dlaczego pytasz? (nawet skoro nie pytasz)

3.Jesli chcesz zwiekszyc doznania to montujac glosniki z tylu uzyskasz efekt odwrotny (negatywny)

4.Jak nie wiesz jak zmarnowac pieniadze to podam ci numer konta albo doradze zebys poczytal faq bo tam sie dowiesz ze jesli masz dobry przod to kupuj wzmacniacz i suba do bagaznika.

5.Pozdrawiam :bigok:


Koła dla auta są jak biust dla kobiety, gleba natomiast jest jak dekolt :D:D:D

Awatar użytkownika
zorro89
GTI
GTI
Posty: 695
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:31
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: zorro89 » śr lut 07, 2007 17:17

hehe :) Proste :bigok: :bigok: sworcjusz_kg, :pub: :pub:


Był mk2 potem mk3 potem mk2 teraz mk4 :D

Awatar użytkownika
Lookazz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt sty 23, 2007 17:27
Lokalizacja: VWodzisław Śląski

Post autor: Lookazz » śr lut 07, 2007 21:45

sworcjusz_kg pisze:ak nie wiesz jak zmarnowac pieniadze to podam ci numer konta
ja tez moge swoj podac, a co :P zbieram na golfa wiec duze datki mile widziane ;). Chetnym podaje nr na PW :D :D
tyniu, twoj zestaw to dla mnie totalna porazka :panna: sprzedales juz to cos??



Awatar użytkownika
tyniu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn sty 22, 2007 00:03
Lokalizacja: TST
Kontakt:

Post autor: tyniu » czw mar 01, 2007 19:43

powiem tak mi to audio narazie wystarcza gra jka dla mnie spoko moze i to dresiarskie naglosnienie ale kosztowalo mnie mniej niz 1000 zl :D i narazie to tylko mysle nad drzwiami tzn wygluszenie panele na dwa glosniki 165mm i jeszcze jeden wzmak i to bedzie tyle ...



Eterboj
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 03, 2007 01:48
Lokalizacja: Polska

Post autor: Eterboj » ndz mar 04, 2007 14:01

ja tu czegoś nie kumam. wszyscy odsyłają do FAQu a tam są tylko jakieś informacje na temat forum tzn. załączniki, wiadomości itp. Albo jestem ślepy albo tam nic nie ma o sprzęcie:) ktoś może mi to wytłumaczyć?



Awatar użytkownika
Lookazz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt sty 23, 2007 17:27
Lokalizacja: VWodzisław Śląski

Post autor: Lookazz » ndz mar 04, 2007 14:17

Eterboj, zagladales tutaj?? tam wyraznie pisze czemu nie kupowac tuby, nie zakladac glosnikow na polke :) nawet w pierwszym poscie :chytry:



Eterboj
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: sob mar 03, 2007 01:48
Lokalizacja: Polska

Post autor: Eterboj » ndz mar 04, 2007 14:29

nie chodzi mi tylko o to, ale chcialem np znaleźć na forum jak podłączyć dokładnie wzmacniacz. wykorzystałem opcje szukaj i nic nie znalazło. odesłano mnie do FAQu i tam tez nic nie ma. o co chodzi?

edit: patrzałem w nie to FAQu. pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości