kondensator a naprawa

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Sawno
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 550
Rejestracja: śr sty 12, 2005 01:48
Lokalizacja: kamień pom.
Kontakt:

kondensator a naprawa

Post autor: Sawno » czw lut 01, 2007 19:43

witam
nie cały rok mam kondensator 1 faradowy jakiejś firmy krzak taki za 150 zł, wszystko było dobrze, naprawde różnica jest wielka w graniu i od paru dni nie działa mi kondensator tzn. prąd jest podlączałem zwyklą żarówke, sprzęt też gra ale kondzio nie wyświetla nic i zauwazyłem że zaczął gorzej palić ( więkrzy pobór mocy ) i moje pytanie czy można jakoś naprawić konensator czy lepiej dać sobie spokój i kupić nowy i czy decydowac się na uzywke czy lepiej nowy



Awatar użytkownika
Tebbleta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt lut 20, 2007 19:55
Lokalizacja: okolice Słupska
Kontakt:

Post autor: Tebbleta » czw lut 22, 2007 17:55

Kondensatory mają to do siebie , że tak jak każda rzecz ma swoją datę ważności. Widocznie twój kondzio zmęczył się już i powiedział Dobranoc!!! :toimonster: Jeżeli chcesz to możesz sprawdzić miernikiem czy jeszcze się nadaje ale wątpie. W zasadzie kondensatorów się nie naprawia, nawet gdyby to będzie to ładna kasa i nigdy niewiadomo ile wytrzyma. Także radzę Ci kup sobie jakiś nowy tylko postaraj się jakiejś sprawdzonej firmy a na pewno będziesz się z niego cieszył przez kawał czasu Pozdrawiam :metal:



Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: azizi » czw lut 22, 2007 21:14

kondensator elektrolityczny powinien popracować do ok 15lat przy używaniu, trochę krócej jak nie pracują, także wątpię że nastał jego czas,
może o ile jest on z elektroniką jakąś to ona padła, bardziej prawdopodobne


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

Awatar użytkownika
Tebbleta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt lut 20, 2007 19:55
Lokalizacja: okolice Słupska
Kontakt:

Post autor: Tebbleta » czw lut 22, 2007 21:47

Tylko ,że to jest zwykła część! Są części które wytrzymują rok , a są takie które wytrzymują i sto lat :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości