BOSS Audio Systems AVA-BPA8

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

PiJey88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:18
Lokalizacja: Truskaw/Warszawa
Kontakt:

BOSS Audio Systems AVA-BPA8

Post autor: PiJey88 » ndz lut 18, 2007 16:33

Kilka lat temu mój tata kupił Honde w której był ten Subek. Facet nie chciał zejść z ceny i zachwalał ze ten Subufer dużo kosztował itd itp. W każdym bądź razie mój Starszy go i tak wymontował i leżał kilka lat w garażu. Od jakiegoś czasu mam go w swoim MK3. Jak na mój gust gra całkiem nieźle. Ma pełne 200 Watt, przynajmniej tak jest na nim napisane. Niezabardzo sie znam na sprzęcie i nie wiem co z tym zrobić? Uważacie ze jest to coś z czym moża jeździć, czy lepiej to sprzedać i kupić coś innego? Jeśli sprzedać to za ile? Konpletnie nie mam pojęcia ile może być wart. Nie mam do tego żadnych papierów. W sieci nic nie mogłem znaleźć, tzn jego parametrów.
BOSS Audio Systems AVA-BPA8
Kilka fotek:
Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » ndz lut 18, 2007 20:01

bos to niezła marka z USA, wzmacniecz ma wbudowany, tak? a te 200 wat to pewnie maxymalna moc , a w RMS ma pewnie ok 100W, ale za ile to zprzeac, to niewiem;)



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » ndz lut 18, 2007 20:16

bialko1991 pisze:bos to niezła marka z USA
ale radi ich niepolecam,mialem to wiem.



Awatar użytkownika
szuri
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: śr sty 11, 2006 12:40
Lokalizacja: Komorów pod Warszawą
Kontakt:

Post autor: szuri » wt lut 20, 2007 01:04

Witam

TAk sie składa że pracuję w firmie która jest dystrybutorem w Polsce marki BOSS jeśli chodzi o sam sprzęt to wzmacniacze głośniki subwoofer itd są naprawde dobre i w dobrej cenie, radia i odtwarzacze dvd mozecie obie odpuścić ponieważ dosyć często zdarza im się jakaś nie przewidziana usterka, a co do suba o którego pytasz to niestety za wiele ci nie pomogę ponieważ my go nie sprowadzaliśmy i niestety nie jest on już produkowany, jest to sub aktywny z wbudowanym wzmakiem i podejrzewam że może całkiem przyzwoicie grać jak inne suby z BOSS-a a co do ceny to podejrzewam że nie więcej jak 150 pln

Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości