tuba + pionek 30mp

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

spidii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn cze 26, 2006 16:07
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

tuba + pionek 30mp

Post autor: spidii » pt lut 16, 2007 18:18

WItam !
Posiadam tube pionka i radio pionka 30mp i ta tube podlaczylem pod jeden kanal z radia bo wzmachola jeszcze nie posiadam czyli teraz chodzi mi na 3 kanal radio z przodu dwa a na tube jeden i jeden zostal mi wolny Teraz moje pytanie czy z radiem nic sie nie stanie jesli bedzie gralo w takim podlaczeniu jak jest teraz ?? a teraz moj drugi problem w kokpicie nie dziala mi lewy sporan (zxnajduje sie zaraz pod szyba) czasami cos zatrzeszczy czasami pogra ale zaraz sie wylancza bas w dzwiach dziala nie wie cie co moglo sie stac?



Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » pt lut 16, 2007 20:59

sopran mozliwe ze spalony, albo coś sie zerwalo, a z ta tuba, to zamiast szukac wzmacnieczas, to szukaj skrzyni i wzmacniacza, a tybe sprzeaj! poczytaj FAQ



spidii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn cze 26, 2006 16:07
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: spidii » sob lut 17, 2007 02:01

to nie jest zwykla tuba bardziej podobna jest do skrzyni porownywalem ja u kumpla w aucie co ma jbl 1204 i gra tak samo tylko tyle ze jak kumpel moze wiecej podglosic dziwek taki sam. A z radiem nic sie nei stanie w takim podlaczeniu ??



Awatar użytkownika
micky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 865
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: micky » sob lut 17, 2007 14:54

mozesz spalic koncowke w radiu i wtedy juz Ci nie zagra :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości